Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

A muži

I.B třída, sk.B

Brankář

Jonáš Šplíchal

Jaroslav jelínek

Obránce

Jan Benda

Mario Premar

Aleš Svoboda

Kamil Svoboda

Vlastimil Novotný

Ondřej Busta

Záložník

Jan Horecký

Josef Kosmák

Martin Pařízek

Pavel Stark

Petr Benda

Tomáš Kopeček

Vojtěch Dušek

Útočník

Libor Stehlík

Tomáš Kyzlink

Poslední výsledky

B muži

5.4.2020 - 15:30

M. Budějovice B

0 : 0

Šebkovice B

()

M. Budějovice B vs Šebkovice B

A muži

4.4.2020 - 15:30

M. Budějovice

0 : 0

Luka n.J.

()

M. Budějovice vs Luka n.J.

Dorost

4.4.2020 - 12:30

M. Budějovice

0 : 0

Nám칝 n.O.

()

M. Budějovice vs Nám칝 n.O.

Starší žáci

4.4.2020 - 10:00

Podhorácko

0 : 0

M. Budějovice

()

Podhorácko vs M. Budějovice

B muži

4.4.2020 - 00:00

M. Budějovice B

0 : 0

Šebkovice B

()

M. Budějovice B vs Šebkovice B

A muži

29.3.2020 - 15:00

Stařeč

0 : 0

M. Budějovice

()

Stařeč vs M. Budějovice

B muži

28.3.2020 - 15:00

M. Budějovice B

0 : 0

Rapotice B

()

M. Budějovice B vs Rapotice B

B muži

28.3.2020 - 00:00

M. Budějovice B

0 : 0

Rapotice B

()

M. Budějovice B vs Rapotice B

B muži

22.3.2020 - 15:00

Jemnicko B

0 : 0

M. Budějovice B

()

Jemnicko B vs M. Budějovice B

A muži

21.3.2020 - 15:00

M. Budějovice

0 : 0

Bohdalov

()

M. Budějovice vs Bohdalov

B muži

3.11.2019 - 14:00

Rouchovany

2 : 6

M. Budějovice B

(1:2)

Rouchovany vs M. Budějovice B

A muži

2.11.2019 - 14:00

M. Budějovice

2 : 6

Příbyslavice

()

M. Budějovice vs Příbyslavice

Starší žáci

28.10.2019 - 10:00

Nové Syrovice

1 : 3

M. Budějovice

()

Nové Syrovice vs M. Budějovice

A muži

27.10.2019 - 14:30

Jaroměřice n.R.

0 : 8

M. Budějovice

(0:5)

Jaroměřice n.R. vs M. Budějovice

B muži

26.10.2019 - 14:30

M. Budějovice B

4 : 1

Dukovany B

(2:1)

M. Budějovice B vs Dukovany B

Starší žáci

26.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

1 : 4

Jemnicko

(0:1)

M. Budějovice vs Jemnicko

A muži

20.10.2019 - 14:30

M. Budějovice

3 : 1

Nedvědice

(1:1)

M. Budějovice vs Nedvědice

B muži

19.10.2019 - 14:30

Okříšky B

1 : 2

M. Budějovice B

(0:1)

Okříšky B vs M. Budějovice B

Starší žáci

19.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

1 : 3

Předín

(0:1)

M. Budějovice vs Předín

Dorost

19.10.2019 - 10:00

Bystřice n.P.

11 : 2

M. Budějovice

(5:0)

Bystřice n.P. vs M. Budějovice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 13 48:14 36 18
2. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 13 45:22 27 6
3. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 13 42:27 26 8
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 13 43:22 25 4
5. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 13 24:20 24 6
6. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 13 38:31 20 -1
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 13 26:33 16 -5
8. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 13 15:25 16 -5
9. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 13 21:21 13 -11
10. FC Bohdalov FC Bohdalov 13 27:31 13 -5
11. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 13 10:43 13 -5
12. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 13 25:38 12 -3
13. FK Rudíkov FK Rudíkov 13 18:32 10 -11
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 13 23:46 10 -8
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 13 70:22 33 12
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 13 34:27 28 22
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 13 52:29 26 5
4. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 13 42:26 26 8
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 13 38:19 24 3
6. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 13 38:36 20 -4
7. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 13 37:34 19 1
8. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 13 22:33 18 0
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 13 27:34 15 -9
10. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 13 35:44 14 -10
11. FC Rapotice B FC Rapotice B 13 38:48 14 -4
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 13 23:40 13 -5
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 13 23:45 7 -14
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 13 25:67 3 -18
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 10 52:15 24 9
2. Předín Předín 10 35:22 19 1
3. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 10 31:28 19 4
4. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 10 29:23 15 0
5. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 10 22:22 15 -3
6. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 10 24:22 14 -1
7. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 10 42:36 13 -2
8. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 10 34:35 13 -5
9. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 10 33:29 12 0
10. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 10 14:35 8 -4
11. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 13:62 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com