Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

A muži

Okresní přebor

Brankář

Tomáš Kyzlink

Obránce

Jan Benda

Jan Čech

Mario Premar

Petr Benda

Vlastimil Novotný

Záložník

Mateo Premar

Matouš Neubauer

Jan Horecký

Martin Pařízek

Pavel Stark

Vojtěch Dušek

Útočník

Libor Veselý

Libor Stehlík

Josef Kosmák

Kamil Svoboda

Poslední výsledky

A muži

18.9.2021 - 15:30

M. Budějovice

4 : 2

Vladislav

(3:1)

M. Budějovice vs Vladislav

Dorost

18.9.2021 - 10:00

Rapotice/Oslavany

1 : 5

M. Budějovice

(1:1)

Rapotice/Oslavany vs M. Budějovice

Starší žáci

17.9.2021 - 17:00

Valeč/Lipník

4 : 3

M. Budějovice

(1:2)

Valeč/Lipník vs M. Budějovice

Mladší žáci

15.9.2021 - 17:00

Okříšky/Stařeč "B"

8 : 1

M. Budějovice

(3:0)

Okříšky/Stařeč "B" vs M. Budějovice

A muži

12.9.2021 - 16:00

Nové Syrovice

0 : 5

M. Budějovice

(0:1)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

B muži

11.9.2021 - 16:00

M Budějovice "B"

4 : 2

Třebenice

(2:1)

M Budějovice "B" vs Třebenice

Dorost

11.9.2021 - 16:00

Jaroměřice n.R.

2 : 1

M. Budějovice

(1:1)

Jaroměřice n.R. vs M. Budějovice

Starší přípravka 5+1

10.9.2021 - 17:00

M Budějovice "B"

7 : 2

Předín/Želetava "A"

(3:0)

M Budějovice "B" vs Předín/Želetava "A"

A muži

5.9.2021 - 16:00

M. Budějovice

5 : 1

Chlístov

(4:1)

M. Budějovice vs Chlístov

Starší přípravka 5+1

5.9.2021 - 09:00

7 : 4

M Budějovice "B"

(5:0)

Stařeč "A" vs M Budějovice "B"

B muži

4.9.2021 - 16:00

Kouty "B"

3 : 4

M Budějovice "B"

(1:3)

Kouty "B" vs M Budějovice "B"

Starší žáci

4.9.2021 - 13:30

Čáslavice/Šebkovice

4 : 2

M. Budějovice

(2:0)

Čáslavice/Šebkovice vs M. Budějovice

Dorost

4.9.2021 - 13:00

M. Budějovice

6 : 1

Nové Syrovice

(2:1)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

B muži

29.8.2021 - 16:30

M Budějovice "B"

3 : 4

Hrotovice

(2:2)

M Budějovice "B" vs Hrotovice

Mladší žáci

29.8.2021 - 14:00

Blatnice

6 : 4

M. Budějovice

(4:3)

Blatnice vs M. Budějovice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 7 7 0 0 30:6 21
2. Myslibořice Myslibořice 7 7 0 0 35:14 21
3. Lipník Lipník 6 3 2 1 17:9 11
4. Vladislav Vladislav 7 3 1 3 22:11 10
5. Chlístov Chlístov 6 3 1 2 17:18 10
6. Hartvíkovice Hartvíkovice 7 3 1 3 11:18 10
7. Třebelovice Třebelovice 6 3 0 3 20:19 9
8. Horní Újezd Horní Újezd 6 3 0 3 13:15 9
9. Rokytnice n.R. Rokytnice n.R. 6 2 1 3 7:13 7
10. Studenec Studenec 6 2 0 4 13:19 6
11. Náměšť n.O. - Vícenice "B" Náměšť n.O. - Vícenice "B" 7 1 2 4 16:25 5
12. Nové Syrovice Nové Syrovice 7 1 2 4 9:22 5
13. Výčapy Výčapy 6 1 1 4 8:18 4
14. Koněšín Koněšín 6 0 1 5 5:16 1
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 7 5 2 0 38:11 17
2. Hrotovice Hrotovice 7 5 1 1 34:8 16
3. Čáslavice Čáslavice 6 3 3 0 16:7 12
4. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 6 4 0 2 28:22 12
5. Okříšky "B" Okříšky "B" 7 3 3 1 19:14 12
6. Jemnicko "B" Jemnicko "B" 7 3 1 3 26:20 10
7. Opatov Opatov 6 2 2 2 14:16 8
8. Radotice Radotice 6 2 2 2 10:13 8
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 6 2 1 3 16:19 7
10. Rouchovany Rouchovany 7 2 1 4 21:30 7
11. Třebenice Třebenice 7 2 0 5 12:34 6
12. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 6 1 2 3 10:15 5
13. Pyšel Pyšel 6 1 0 5 12:27 3
14. Kouty "B" Kouty "B" 6 1 0 5 9:29 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Brtnice/Stonařov Brtnice/Stonařov 4 4 0 0 21:3 12
2. M. Budějovice M. Budějovice 5 3 0 2 20:9 9
3. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 4 2 0 2 4:11 6
4. Dukovany Dukovany 4 1 1 2 5:10 4
5. Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 4 1 1 2 3:10 4
6. Nové Syrovice Nové Syrovice 3 0 0 3 3:13 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Blatnice Blatnice 3 3 0 0 25:8 9
2. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 3 2 1 0 14:6 7
3. Jemnicko Jemnicko 2 1 1 0 7:5 4
4. Třebelovice Třebelovice 2 1 0 1 13:14 3
5. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 1 0 0 1 2:3 0
6. M. Budějovice M. Budějovice 2 0 0 2 5:14 0
7. Nové Syrovice Nové Syrovice 3 0 0 3 3:19 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 3 2 0 1 13:5 6
2. Březník Březník 3 2 0 1 9:7 6
3. Hrotovice Hrotovice 3 2 0 1 7:5 6
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 4 2 0 2 8:11 6
5. Valeč/Lipník Valeč/Lipník 3 1 0 2 5:7 3
6. Jemnicko Jemnicko 2 1 0 1 4:8 3
7. M. Budějovice M. Budějovice 2 0 0 2 5:8 0

Zdroj: fotbal.cz