Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

B muži

III. třída

Brankář

Miroslav Motal

Ondřej Dvořák

Obránce

Jan Krejčí

Josef Povolný

Lukáš Sláma

Ondřej Nedvědický

Záložník

Lukáš Šplíchal

Mateo Premar

Michal Černý

Miroslav Buďa

Tomáš Michal

Zdeněk Škoda

Poslední výsledky

A muži

20.10.2019 - 14:30

M. Budějovice

3 : 1

Nedvědice

(1:1)

M. Budějovice vs Nedvědice

B muži

19.10.2019 - 14:30

Okříšky B

1 : 2

M. Budějovice B

(0:1)

Okříšky B vs M. Budějovice B

Starší žáci

19.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

1 : 3

Předín

(0:1)

M. Budějovice vs Předín

Dorost

19.10.2019 - 10:00

Bystřice n.P.

11 : 2

M. Budějovice

(5:0)

Bystřice n.P. vs M. Budějovice

B muži

13.10.2019 - 15:00

M. Budějovice B

2 : 1

Třebenice

(0:0)

M. Budějovice B vs Třebenice

Starší žáci

13.10.2019 - 12:30

Blatnice

1 : 5

M. Budějovice

(0:4)

Blatnice vs M. Budějovice

Dorost

13.10.2019 - 12:00

M. Budějovice

5 : 2

Dukovany

(2:1)

M. Budějovice vs Dukovany

A muži

12.10.2019 - 15:00

Slavoj Polná B

2 : 2

M. Budějovice

(1:2)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

B muži

5.10.2019 - 15:00

Čáslavice-Sádek

6 : 0

M. Budějovice B

(3:0)

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice B

A muži

5.10.2019 - 15:00

M. Budějovice

4 : 1

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Dorost

5.10.2019 - 13:00

Výčapy

14 : 0

M. Budějovice

(7:0)

Výčapy vs M. Budějovice

Starší žáci

5.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

6 : 1

Nové Syrovice

(2:1)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Starší žáci

3.10.2019 - 16:30

M. Budějovice

6 : 1

Třebelovice

(3:1)

M. Budějovice vs Třebelovice

A muži

29.9.2019 - 15:30

Stonařov

4 : 3

M. Budějovice

(2:2)

Stonařov vs M. Budějovice

B muži

28.9.2019 - 15:30

M. Budějovice B

3 : 0

Pyšel

(1:0)

M. Budějovice B vs Pyšel

Dorost

28.9.2019 - 12:30

M. Budějovice

0 : 1

Radostín n.O.

(0:0)

M. Budějovice vs Radostín n.O.

B muži

22.9.2019 - 15:30

Opatov

4 : 4

M. Budějovice B

(2:2)

Opatov vs M. Budějovice B

Starší žáci

22.9.2019 - 10:00

Rokytnice/Želetava

8 : 1

M. Budějovice

(4:1)

Rokytnice/Želetava vs M. Budějovice

Dorost

21.9.2019 - 15:30

Rad. Svratka

12 : 1

M. Budějovice

(7:0)

Rad. Svratka vs M. Budějovice

A muži

21.9.2019 - 15:30

M. Budějovice

4 : 1

Rudíkov-Trnava

(0:1)

M. Budějovice vs Rudíkov-Trnava

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 11 43:11 30 12
2. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 11 43:18 27 12
3. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 11 22:18 22 7
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 11 34:21 21 3
5. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 11 36:25 20 5
6. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 28:25 17 -1
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 11 23:23 16 -2
8. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 11 12:20 15 -3
9. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 11 10:27 13 -2
10. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 11 18:18 11 -7
11. FK Rudíkov FK Rudíkov 11 17:27 10 -8
12. FC Bohdalov FC Bohdalov 11 20:30 9 -6
13. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 11 17:34 8 -7
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 11 17:43 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 11 62:15 30 12
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 11 28:24 22 22
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 11 44:28 20 2
4. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 11 32:23 20 5
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 11 31:18 18 0
6. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 11 29:31 17 -4
7. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 11 20:25 17 2
8. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 11 34:28 16 1
9. FC Rapotice B FC Rapotice B 11 34:37 14 -1
10. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 11 22:36 13 -5
11. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 11 23:30 12 -9
12. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 11 25:42 10 -11
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 11 22:35 7 -11
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 11 23:57 3 -15
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 9 49:14 21 6
2. Předín Předín 9 33:20 18 3
3. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 9 27:24 18 6
4. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 9 22:16 15 -3
5. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 9 27:21 14 -1
6. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 9 23:19 14 2
7. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 9 38:32 12 -3
8. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 9 27:32 10 -8
9. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 8 11:23 8 -1
10. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 8 22:29 6 0
11. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 13:62 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 9 76:11 27 15
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 9 57:29 19 4
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 32:22 16 1
4. Předín Předín 9 23:19 14 -1
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 9 37:34 11 -1
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 9 28:15 9 -6
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 9 16:48 7 -5
8. SK Blatnice SK Blatnice 9 4:95 0 -12

Zdroj: vysledky.com