Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - B muži

2022/23

2021/22

13.08.2022 - 16:30 Koněšín Koněšín 3:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
21.08.2022 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 6:2 Slavice Slavice detail
28.08.2022 - 16:30 Mohelno Mohelno 3:0 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
04.09.2022 - 16:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 1:2 Opatov Opatov detail
10.09.2022 - 16:00 Rouchovany Rouchovany 0:12 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
17.09.2022 - 15:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 0:1 Studenec Studenec detail
23.09.2022 - 17:00 Čáslavice Čáslavice 3:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
24.09.2022 - 15:30 Okříšky "B" Okříšky "B" 5:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
01.10.2022 - 15:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Radotice Radotice detail
02.10.2022 - 15:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 2:3 Radotice Radotice detail
09.10.2022 - 15:00 Šebkovice "B" Šebkovice "B" 0:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
16.10.2022 - 15:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 4:3 Rapotice "B" Rapotice "B" detail
22.10.2022 - 14:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 1:6 Předín Předín detail
30.10.2022 - 14:30 Valeč Valeč 6:0 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
05.11.2022 - 14:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 2:5 Čáslavice Čáslavice detail
06.11.2022 - 14:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Čáslavice Čáslavice detail
26.03.2023 - 15:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Koněšín Koněšín detail
02.04.2023 - 15:30 Slavice Slavice -:- M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
08.04.2023 - 15:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Mohelno Mohelno detail
16.04.2023 - 16:00 Opatov Opatov -:- M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
29.04.2023 - 16:00 Studenec Studenec -:- M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
07.05.2023 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Okříšky "B" Okříšky "B" detail
14.05.2023 - 16:30 Radotice Radotice -:- M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
21.05.2023 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Šebkovice "B" Šebkovice "B" detail
27.05.2023 - 16:30 Rapotice "B" Rapotice "B" -:- M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
03.06.2023 - 16:30 Předín Předín -:- M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
11.06.2023 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Valeč Valeč detail
07.08.2021 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 7:4 Jemnicko "B" Jemnicko "B" detail
14.08.2021 - 13:30 Rouchovany Rouchovany 7:2 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
22.08.2021 - 16:30 Pyšel Pyšel 2:8 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
29.08.2021 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 3:4 Hrotovice Hrotovice detail
04.09.2021 - 16:00 Kouty "B" Kouty "B" 3:4 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
11.09.2021 - 16:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 4:2 Třebenice Třebenice detail
19.09.2021 - 15:30 Radotice Radotice 4:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
26.09.2021 - 16:00 Předín Předín 2:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
02.10.2021 - 15:00 Okříšky "B" Okříšky "B" 3:2 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
09.10.2021 - 15:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 1:0 Čáslavice Čáslavice detail
17.10.2021 - 14:30 Opatov Opatov 0:3 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
24.10.2021 - 14:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 7:3 Šebkovice "B" Šebkovice "B" detail
30.10.2021 - 14:30 Rapotice "B" Rapotice "B" 3:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
06.11.2021 - 14:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 5:1 Rapotice "B" Rapotice "B" detail
26.03.2022 - 15:00 Jemnicko "B" Jemnicko "B" 1:5 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
27.03.2022 - 15:00 Jemnicko "B" Jemnicko "B" -:- M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
02.04.2022 - 15:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 3:3 Rouchovany Rouchovany detail
09.04.2022 - 15:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Pyšel Pyšel detail
10.04.2022 - 15:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 1:1 Pyšel Pyšel detail
17.04.2022 - 16:00 Hrotovice Hrotovice 5:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
23.04.2022 - 16:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 7:5 Kouty "B" Kouty "B" detail
30.04.2022 - 16:30 Třebenice Třebenice 1:3 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
15.05.2022 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 0:3 Předín Předín detail
22.05.2022 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 4:1 Okříšky "B" Okříšky "B" detail
29.05.2022 - 16:30 Čáslavice Čáslavice 7:1 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail
03.06.2022 - 17:00 M Budějovice "B" M Budějovice "B" 2:4 Opatov Opatov detail
04.06.2022 - 16:30 M Budějovice "B" M Budějovice "B" -:- Opatov Opatov detail
11.06.2022 - 16:30 Šebkovice "B" Šebkovice "B" 3:0 M Budějovice "B" M Budějovice "B" detail

Poslední výsledky

Dorost

6.11.2022 - 10:30

M. Budějovice

5 : 1

Rapotice/Oslavany

(3:1)

M. Budějovice vs Rapotice/Oslavany

B muži

5.11.2022 - 14:00

M Budějovice "B"

2 : 5

Čáslavice

(1:3)

M Budějovice "B" vs Čáslavice

A muži

5.11.2022 - 14:00

M. Budějovice

6 : 3

Hamry nad Sázavou

(3:3)

M. Budějovice vs Hamry nad Sázavou

Starší žáci

5.11.2022 - 10:30

Podhorácko/Domamil

2 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Podhorácko/Domamil vs M. Budějovice

B muži

30.10.2022 - 14:30

Valeč

6 : 0

M Budějovice "B"

(2:0)

Valeč vs M Budějovice "B"

Dorost

30.10.2022 - 13:00

Jemnicko

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Jemnicko vs M. Budějovice

Mladší žáci

30.10.2022 - 10:00

Výčapy

5 : 3

M. Budějovice

(2:1)

Výčapy vs M. Budějovice

A muži

29.10.2022 - 14:30

M. Budějovice

4 : 1

Luka nad Jihlavou

(2:1)

M. Budějovice vs Luka nad Jihlavou

Starší přípravka

29.10.2022 - 10:00

7 : 5

M Budějovice "B"

(:)

FŠ Třebíč "B" vs M Budějovice "B"

Dorost

28.10.2022 - 15:00

Nové Syrovice

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.10.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 1

Okříšky/Stařeč "B"

(1:1)

M. Budějovice vs Okříšky/Stařeč "B"

A muži

23.10.2022 - 14:30

Bohdalov

3 : 2

M. Budějovice

(2:0)

Bohdalov vs M. Budějovice

Starší žáci

23.10.2022 - 12:00

Třebelovice

3 : 11

M. Budějovice

(1:3)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší přípravka

23.10.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

2 : 14

Blatnice

(:)

M Budějovice "B" vs Blatnice

B muži

22.10.2022 - 14:30

M Budějovice "B"

1 : 6

Předín

(1:3)

M Budějovice "B" vs Předín

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 14 8 4 2 42:24 28
2. M. Budějovice M. Budějovice 14 8 3 3 45:31 27
3. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 14 7 2 5 44:28 23
4. Bory Bory 14 6 5 3 32:20 23
5. Rudíkov Rudíkov 14 7 2 5 30:21 23
6. Počítky Počítky 14 6 4 4 41:37 22
7. Křižanov Křižanov 14 5 5 4 29:26 20
8. Přibyslavice Přibyslavice 14 5 4 5 45:37 19
9. Bohdalov Bohdalov 14 4 6 4 28:27 18
10. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 14 5 2 7 28:36 17
11. Bedřichov B Bedřichov B 14 5 2 7 32:47 17
12. Stařeč Stařeč 14 4 2 8 30:51 14
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 14 2 4 8 30:48 10
14. Stonařov Stonařov 14 2 3 9 20:43 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 13 11 0 2 54:21 33
2. Studenec Studenec 13 8 2 3 27:21 26
3. Mohelno Mohelno 13 7 2 4 28:15 23
4. Valeč Valeč 13 7 2 4 41:20 23
5. Čáslavice Čáslavice 13 7 2 4 43:29 23
6. Okříšky "B" Okříšky "B" 13 7 1 5 35:22 22
7. Koněšín Koněšín 13 6 2 5 41:37 20
8. Radotice Radotice 13 5 1 7 26:41 16
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 12 5 0 7 32:37 15
10. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 13 4 1 8 27:41 13
11. Slavice Slavice 13 4 0 9 28:59 12
12. Opatov Opatov 13 2 3 8 13:30 9
13. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 13 3 0 10 20:42 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 9 8 1 0 44:10 25
2. Nové Syrovice Nové Syrovice 9 5 2 2 26:16 17
3. M. Budějovice M. Budějovice 8 4 1 3 19:15 13
4. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 8 4 1 3 22:21 13
5. Rapotice/Oslavany Rudíkov/Kouty 9 2 2 5 14:23 8
6. Dukovany Dukovany 8 1 2 5 7:18 5
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 9 1 1 7 17:46 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 8 8 0 0 53:3 24
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 9 6 1 2 29:13 19
3. Jemnicko Jemnicko 9 5 1 3 44:23 16
4. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 8 4 0 4 42:21 12
5. M. Budějovice M. Budějovice 9 4 0 5 28:34 12
6. Blatnice Blatnice 7 3 1 3 26:25 10
7. Hrotovice Hrotovice 9 2 1 6 21:44 7
8. Třebelovice Třebelovice 9 0 0 9 10:90 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 12 11 0 1 77:18 33
2. Jemnicko Jemnicko 12 9 1 2 73:19 28
3. Výčapy Výčapy 12 8 0 4 65:26 24
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 12 6 2 4 54:31 20
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 12 4 0 8 32:63 12
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 12 2 1 9 31:42 7
7. Police Police 12 0 0 12 2:135 0

Zdroj: fotbal.cz