Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - B muži

2019/20

2018/19

2017/18

10.08.2019 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:2 Jemnicko B Jemnicko B detail
17.08.2019 - 16:30 Rapotice B Rapotice B 5:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
24.08.2019 - 16:30 Šebkovice B Šebkovice B 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
25.08.2019 - 16:30 Šebkovice B Šebkovice B 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
31.08.2019 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Kouty B Kouty B detail
01.09.2019 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Kouty B Kouty B detail
08.09.2019 - 16:00 Radotice Radotice 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
14.09.2019 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Hrotovice Hrotovice detail
22.09.2019 - 15:30 Opatov Opatov 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
28.09.2019 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Pyšel Pyšel detail
05.10.2019 - 15:00 Čáslavice-Sádek Čáslavice-Sádek 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
12.10.2019 - 15:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Třebenice Třebenice detail
19.10.2019 - 14:30 Okříšky B Okříšky B 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
26.10.2019 - 14:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Dukovany B Dukovany B detail
03.11.2019 - 14:00 Rouchovany Rouchovany 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
12.08.2018 - 16:30 Dukovany B Dukovany B 5:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
18.08.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:1 Kouty B Kouty B detail
26.08.2018 - 16:30 Radotice Radotice 4:4 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
01.09.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:1 Hrotovice Hrotovice detail
09.09.2018 - 16:00 Šebkovice B Šebkovice B 4:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
16.09.2018 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 5:3 Studenec Studenec detail
23.09.2018 - 15:30 T.J. Koněšín T.J. Koněšín 6:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
29.09.2018 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:4 Opatov Opatov detail
06.10.2018 - 15:00 Myslibořice Myslibořice 2:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
14.10.2018 - 15:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:3 Třebenice Třebenice detail
21.10.2018 - 14:30 Jakubov Jakubov 2:4 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
27.10.2018 - 14:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:0 Okříšky B Okříšky B detail
03.11.2018 - 11:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:4 Rapotice B Rapotice B detail
31.03.2019 - 10:15 Kouty B Kouty B 4:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
07.04.2019 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:4 Radotice Radotice detail
14.04.2019 - 15:30 Hrotovice Hrotovice 2:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
21.04.2019 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:3 Šebkovice B Šebkovice B detail
26.04.2019 - 17:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:0 Dukovany B Dukovany B detail
28.04.2019 - 16:00 Studenec Studenec 2:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
05.05.2019 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 1:1 T.J. Koněšín T.J. Koněšín detail
12.05.2019 - 16:30 Opatov Opatov 1:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
18.05.2019 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:6 Myslibořice Myslibořice detail
25.05.2019 - 16:30 Třebenice Třebenice 10:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
01.06.2019 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:2 Jakubov Jakubov detail
08.06.2019 - 16:30 Okříšky B Okříšky B 7:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
14.06.2019 - 17:30 Rapotice B Rapotice B 4:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
19.08.2017 - 16:30 Blatnice B Blatnice B 7:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
26.08.2017 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:2 Štěměchy detail
03.09.2017 - 16:00 Domamil Domamil 0:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
09.09.2017 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:2 Želetava B Želetava B detail
17.09.2017 - 15:30 Předín Předín 3:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
24.09.2017 - 15:30 Rokytnice B Rokytnice B 3:1 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
30.09.2017 - 15:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 7:2 Heraltice Heraltice detail
08.10.2017 - 15:00 Stařeč B Stařeč B 2:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
14.10.2017 - 14:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 9:0 Police Police detail
07.04.2018 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 6:1 Blatnice B Blatnice B detail
15.04.2018 - 15:30 Štěměchy 3:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
22.04.2018 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:1 Domamil Domamil detail
28.04.2018 - 16:00 Želetava B Želetava B 6:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
06.05.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:3 Předín Předín detail
12.05.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:2 Rokytnice B Rokytnice B detail
19.05.2018 - 16:30 Heraltice Heraltice 2:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
27.05.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 5:1 Stařeč B Stařeč B detail
03.06.2018 - 16:30 Police Police 0:1 M. Budějovice B M. Budějovice B detail

Poslední výsledky

B muži

24.8.2019 - 16:30

Šebkovice B

0 : 0

M. Budějovice B

()

Šebkovice B vs M. Budějovice B

Starší žáci

24.8.2019 - 10:00

M. Budějovice

0 : 0

Blatnice

()

M. Budějovice vs Blatnice

A muži

17.8.2019 - 16:30

M. Budějovice

2 : 4

Stařeč

(1:2)

M. Budějovice vs Stařeč

B muži

17.8.2019 - 16:30

Rapotice B

5 : 2

M. Budějovice B

(4:0)

Rapotice B vs M. Budějovice B

Dorost

16.8.2019 - 18:00

Předín

4 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Předín vs M. Budějovice

B muži

10.8.2019 - 16:30

M. Budějovice B

2 : 2

Jemnicko B

(1:1)

M. Budějovice B vs Jemnicko B

A muži

10.8.2019 - 16:30

Bohdalov

2 : 5

M. Budějovice

(1:1)

Bohdalov vs M. Budějovice

A muži

16.6.2019 - 16:30

Luka n.J.

2 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Luka n.J. vs M. Budějovice

Dorost

16.6.2019 - 12:30

Velká Bíteš

13 : 1

M. Budějovice

()

Velká Bíteš vs M. Budějovice

Mladší žáci

16.6.2019 - 10:00

Nám칝 n.O.

3 : 2

M. Budějovice

()

Nám칝 n.O. vs M. Budějovice

Starší žáci

15.6.2019 - 10:00

M. Budějovice

6 : 4

Třebelovice

()

M. Budějovice vs Třebelovice

B muži

14.6.2019 - 17:30

Rapotice B

4 : 5

M. Budějovice B

()

Rapotice B vs M. Budějovice B

Starší žáci

10.6.2019 - 17:30

Rapotice

3 : 5

M. Budějovice

()

Rapotice vs M. Budějovice

A muži

9.6.2019 - 16:30

M. Budějovice

2 : 2

Bohdalov

()

M. Budějovice vs Bohdalov

Dorost

9.6.2019 - 13:30

M. Budějovice

3 : 3

TJ Rozsochy

()

M. Budějovice vs TJ Rozsochy

B muži

8.6.2019 - 16:30

Okříšky B

7 : 3

M. Budějovice B

()

Okříšky B vs M. Budějovice B

Starší žáci

8.6.2019 - 14:00

Valeč

3 : 0

M. Budějovice

()

Valeč vs M. Budějovice

Mladší žáci

8.6.2019 - 10:00

M. Budějovice

2 : 0

Třebelovice

()

M. Budějovice vs Třebelovice

A muži

2.6.2019 - 16:30

SK Počítky

6 : 1

M. Budějovice

()

SK Počítky vs M. Budějovice

Mladší žáci

2.6.2019 - 10:45

Okříšky B

9 : 1

M. Budějovice

()

Okříšky B vs M. Budějovice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 2 7:1 6 3
2. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 2 5:2 6 3
3. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 2 6:3 6 3
4. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 2 10:6 3 0
5. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 2 7:4 3 0
6. FK Rudíkov FK Rudíkov 2 6:4 3 0
7. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 2 7:5 3 0
8. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 2 7:6 3 0
9. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 2 3:3 3 0
10. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 2 2:3 3 0
11. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 2 3:5 3 0
12. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 2 1:6 0 -3
13. FC Bohdalov FC Bohdalov 2 3:8 0 -3
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 2 3:14 0 -3
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Koněšín TJ Koněšín 26 83:45 55 16
2. TJ Myslibořice TJ Myslibořice 26 99:62 52 13
3. TJ Sokol Studenec TJ Sokol Studenec 26 80:79 43 4
4. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 26 75:60 42 3
5. FC Rapotice B FC Rapotice B 26 85:68 40 1
6. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 26 86:71 39 0
7. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 26 73:74 39 0
8. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 26 74:72 36 -3
9. TJ Kouty B TJ Kouty B 26 64:73 35 -4
10. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 26 60:86 35 -4
11. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 26 79:85 34 -5
12. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 26 59:71 31 -8
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 26 44:69 23 -16
14. TJ Družstevník Jakubov TJ Družstevník Jakubov 26 49:95 17 -22
# Tým Z Skóre B +/-
1. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 22 108:41 55 22
2. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 22 77:46 45 12
3. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 22 66:48 41 8
4. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 22 71:59 38 5
5. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 22 63:41 37 4
6. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 22 62:52 36 3
7. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 22 73:83 33 0
8. Předín Předín 22 60:43 32 -1
9. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 22 43:76 22 -11
10. Jiskra Vír Jiskra Vír 22 42:73 18 -15
11. SK FC Křižanov SK FC Křižanov 22 59:103 16 -17
12. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 22 48:107 14 -19
# Tým Z Skóre B +/-
1. Horácký FK Třebíč B Horácký FK Třebíč B 10 57:26 24 9
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 45:27 24 9
3. FC Rapotice FC Rapotice 10 28:40 13 -2
4. SK Valeč SK Valeč 10 34:29 12 -3
5. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 10 23:54 8 -7
6. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 10 28:39 5 -10
# Tým Z Skóre B +/-
1. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 10 49:13 27 12
2. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 10 27:17 21 6
3. Předín Předín 10 19:20 14 -1
4. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 21:37 10 -5
5. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 10 25:29 9 -6
6. FC Budišov-Nárameč FC Budišov-Nárameč 10 15:40 7 -8

Zdroj: vysledky.com