Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - Dorost

2019/20

2018/19

2017/18

2016/17

16.08.2019 - 18:00 Předín Předín 4:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.08.2019 - 13:30 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 7:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
31.08.2019 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:4 TJ Rozsochy TJ Rozsochy detail
08.09.2019 - 13:00 Měřín Měřín 1:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.09.2019 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:6 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
21.09.2019 - 15:30 Rad. Svratka Rad. Svratka 12:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
28.09.2019 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Radostín n.O. Radostín n.O. detail
05.10.2019 - 13:00 Výčapy Výčapy 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.10.2019 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Dukovany Dukovany detail
19.10.2019 - 10:00 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
18.08.2018 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:4 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
25.08.2018 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Bystřice n.P. Bystřice n.P. detail
02.09.2018 - 13:00 Rad. Svratka Rad. Svratka 5:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
08.09.2018 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 4:5 Křižanov Křižanov detail
16.09.2018 - 16:00 Předín Předín 9:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
22.09.2018 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:7 Výčapy Výčapy detail
30.09.2018 - 12:30 Jiskra Vír Jiskra Vír 4:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
06.10.2018 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:8 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
13.10.2018 - 14:00 Lipník Lipník 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.10.2018 - 11:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:1 Radostín n.O. Radostín n.O. detail
27.10.2018 - 11:30 TJ Rozsochy TJ Rozsochy 7:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
06.04.2019 - 10:00 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 0:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.04.2019 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Rad. Svratka Rad. Svratka detail
21.04.2019 - 13:00 Křižanov Křižanov 2:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.04.2019 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:6 Předín Předín detail
04.05.2019 - 14:00 Výčapy Výčapy 10:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.05.2019 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Jiskra Vír Jiskra Vír detail
19.05.2019 - 13:30 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 5:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.05.2019 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:3 Lipník Lipník detail
01.06.2019 - 13:30 Radostín n.O. Radostín n.O. 5:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
09.06.2019 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:3 TJ Rozsochy TJ Rozsochy detail
16.06.2019 - 12:30 Velká Bíteš Velká Bíteš 13:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.08.2017 - 13:30 Nová Ves Nová Ves 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.09.2017 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:7 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
10.09.2017 - 13:00 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 8:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.09.2017 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:4 Výčapy Výčapy detail
23.09.2017 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:2 Předín Předín detail
30.09.2017 - 12:00 Radostín n.O. Radostín n.O. 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
07.10.2017 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:6 Bystřice n.P. Bystřice n.P. detail
15.10.2017 - 10:00 Jemnicko Jemnicko 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
21.10.2017 - 11:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:5 TJ Rozsochy TJ Rozsochy detail
04.11.2017 - 13:00 Velká Bíteš Velká Bíteš 5:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
14.04.2018 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:8 Nová Ves Nová Ves detail
21.04.2018 - 10:00 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 5:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
28.04.2018 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:6 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
05.05.2018 - 14:30 Výčapy Výčapy 10:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
12.05.2018 - 16:30 Předín Předín 2:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
19.05.2018 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Radostín n.O. Radostín n.O. detail
27.05.2018 - 13:30 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 4:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.06.2018 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 5:3 Jemnicko Jemnicko detail
10.06.2018 - 13:30 TJ Rozsochy TJ Rozsochy 0:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.06.2018 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:5 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
14.08.2016 - 16:30 Stařeč Stařeč 1:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.08.2016 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:8 FŠ Třebíč FŠ Třebíč detail
28.08.2016 - 14:00 Jemnicko Jemnicko 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.09.2016 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:3 Nová Ves Nová Ves detail
10.09.2016 - 16:00 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.09.2016 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:0 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
24.09.2016 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:3 Okříšky Okříšky detail
02.10.2016 - 12:00 Radostín n.O. Radostín n.O. 0:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
08.10.2016 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Bystřice n.P. Bystřice n.P. detail
22.10.2016 - 11:30 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Výčapy Výčapy detail
08.04.2017 - 10:00 FŠ Třebíč FŠ Třebíč 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.04.2017 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Jemnicko Jemnicko detail
22.04.2017 - 13:00 Nová Ves Nová Ves 4:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
29.04.2017 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
07.05.2017 - 12:30 Velká Bíteš Velká Bíteš 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.05.2017 - 10:15 Okříšky Okříšky 5:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.05.2017 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Radostín n.O. Radostín n.O. detail
28.05.2017 - 15:00 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 8:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.06.2017 - 13:30 Výčapy Výčapy 2:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.06.2017 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Stařeč Stařeč detail

Poslední výsledky

B muži

22.9.2019 - 15:30

Opatov

4 : 4

M. Budějovice B

(2:2)

Opatov vs M. Budějovice B

Starší žáci

22.9.2019 - 10:00

Rokytnice/Želetava

8 : 1

M. Budějovice

(4:1)

Rokytnice/Želetava vs M. Budějovice

Dorost

21.9.2019 - 15:30

Rad. Svratka

12 : 1

M. Budějovice

(7:0)

Rad. Svratka vs M. Budějovice

A muži

21.9.2019 - 15:30

M. Budějovice

4 : 1

Rudíkov-Trnava

(0:1)

M. Budějovice vs Rudíkov-Trnava

Starší žáci

19.9.2019 - 17:00

M. Budějovice

3 : 2

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

B muži

15.9.2019 - 16:00

M. Budějovice B

7 : 0

Hrotovice

(4:0)

M. Budějovice B vs Hrotovice

Dorost

15.9.2019 - 13:00

M. Budějovice

0 : 6

Velká Bíteš

(0:1)

M. Budějovice vs Velká Bíteš

A muži

14.9.2019 - 16:00

Velká Bíteš B

0 : 0

M. Budějovice

(0:0)

Velká Bíteš B vs M. Budějovice

B muži

8.9.2019 - 16:00

Radotice

1 : 0

M. Budějovice B

(1:0)

Radotice vs M. Budějovice B

Dorost

8.9.2019 - 13:00

Měřín

1 : 4

M. Budějovice

(1:2)

Měřín vs M. Budějovice

Starší žáci

8.9.2019 - 09:30

Jemnicko

6 : 2

M. Budějovice

(4:1)

Jemnicko vs M. Budějovice

A muži

7.9.2019 - 16:00

M. Budějovice

2 : 1

Hamry n.S.

(0:1)

M. Budějovice vs Hamry n.S.

Starší žáci

5.9.2019 - 17:00

M. Budějovice

8 : 0

Blatnice

(3:0)

M. Budějovice vs Blatnice

B muži

1.9.2019 - 16:00

M. Budějovice B

7 : 1

Kouty B

(4:0)

M. Budějovice B vs Kouty B

Starší žáci

1.9.2019 - 14:00

Předín

0 : 0

M. Budějovice

()

Předín vs M. Budějovice

A muži

31.8.2019 - 16:00

M. Budějovice

1 : 6

FŠ Třebíč

(0:3)

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

Dorost

31.8.2019 - 13:00

M. Budějovice

1 : 4

TJ Rozsochy

()

M. Budějovice vs TJ Rozsochy

A muži

25.8.2019 - 16:30

Luka n.J.

3 : 2

M. Budějovice

(1:1)

Luka n.J. vs M. Budějovice

B muži

25.8.2019 - 16:30

Šebkovice B

2 : 3

M. Budějovice B

(1:3)

Šebkovice B vs M. Budějovice B

Dorost

25.8.2019 - 13:30

Nám칝 n.O.

7 : 0

M. Budějovice

()

Nám칝 n.O. vs M. Budějovice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 7 28:10 18 9
2. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 6 30:7 15 6
3. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 6 13:10 13 4
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 7 21:17 12 0
5. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 6 13:10 12 3
6. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 7 6:9 11 2
7. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 6 23:12 10 1
8. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 7 16:17 10 -2
9. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 6 8:19 9 0
10. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 7 11:12 8 -4
11. FK Rudíkov FK Rudíkov 7 13:18 7 -2
12. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 6 12:25 3 -6
13. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 6 10:24 3 -6
14. FC Bohdalov FC Bohdalov 6 7:21 0 -9
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 6 32:10 18 9
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 7 13:14 16 16
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 6 24:9 13 4
4. FC Rapotice B FC Rapotice B 6 19:11 12 3
5. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 7 25:15 11 2
6. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 6 15:10 11 2
7. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 7 14:19 10 1
8. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 7 15:13 8 -4
9. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 6 19:19 8 -1
10. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 7 16:22 7 -5
11. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 6 13:24 4 -8
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 7 10:23 4 -8
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 6 7:18 3 -9
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 6 14:29 3 -9
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 6 28:8 15 6
2. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 5 20:8 15 6
3. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 5 13:9 10 4
4. Předín Předín 6 18:16 9 0
5. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 6 15:10 8 -1
6. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 6 20:20 7 -5
7. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 5 19:15 6 0
8. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 5 16:19 6 -3
9. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 5 12:14 5 -7
10. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 6 6:34 3 -3
11. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 5 6:20 2 -1
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 4 35:2 12 6
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 4 26:6 12 6
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 13:8 7 1
4. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 4 23:14 6 0
5. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 4 12:5 4 -2
6. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 4 5:29 3 -3
7. Předín Předín 4 0:10 2 -4
8. SK Blatnice SK Blatnice 4 1:41 0 -6

Zdroj: vysledky.com