Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - Mladší žáci

2023/24

2022/23

2021/22

02.09.2023 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:1 Nedvědice/Doubravník detail
09.09.2023 - 12:00 Rapotice/Březník 1:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.09.2023 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:4 Žďár nad Sázavou B detail
23.09.2023 - 11:00 Měřín 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
30.09.2023 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 FŠ Třebíč B detail
07.10.2023 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:5 Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín detail
22.10.2023 - 11:30 Nedvědice/Doubravník 5:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
28.10.2023 - 09:00 Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
29.03.2024 - 09:00 Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 8:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
30.03.2024 - 09:00 Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
06.04.2024 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice 7:1 Rapotice/Březník detail
13.04.2024 - 09:00 Žďár nad Sázavou B -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
13.04.2024 - 10:45 Žďár nad Sázavou B 2:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.04.2024 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:1 Měřín detail
27.04.2024 - 12:00 FŠ Třebíč B 0:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
28.04.2024 - 12:00 FŠ Třebíč B -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
04.05.2024 - 09:00 Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
18.05.2024 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Nedvědice/Doubravník detail
18.05.2024 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 5:0 Nedvědice/Doubravník detail
25.05.2024 - 12:00 Rapotice/Březník -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
01.06.2024 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Žďár nad Sázavou B detail
08.06.2024 - 11:00 Měřín -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
15.06.2024 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- FŠ Třebíč B detail
28.08.2022 - 10:00 Želetava/Rokytnice n. R. "B" 2:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
01.09.2022 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Jemnicko Jemnicko detail
04.09.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Volný los detail
10.09.2022 - 10:00 Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 1:16 M. Budějovice M. Budějovice detail
12.09.2022 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Výčapy Výčapy detail
22.09.2022 - 16:30 Nové Syrovice Nové Syrovice 0:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.09.2022 - 11:15 Jemnicko Jemnicko -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
28.09.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Police Police detail
02.10.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Nové Syrovice Nové Syrovice detail
04.10.2022 - 16:30 Jemnicko Jemnicko 4:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
09.10.2022 - 12:30 Police Police 1:16 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.10.2022 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Nové Syrovice Nové Syrovice detail
16.10.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 6:1 Želetava/Rokytnice n. R. "B" detail
18.10.2022 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 10:0 Police Police detail
23.10.2022 - 10:00 Volný los -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
28.10.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" detail
30.10.2022 - 10:00 Výčapy Výčapy 5:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
31.10.2022 - 00:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Police Police detail
26.03.2023 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Volný los detail
02.04.2023 - 11:30 Jemnicko Jemnicko 1:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
05.04.2023 - 17:00 Výčapy Výčapy -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
08.04.2023 - 09:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" detail
13.04.2023 - 17:00 Výčapy Výčapy 2:9 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.04.2023 - 10:00 Koněšín/Hartvíkovice -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
23.04.2023 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Nové Syrovice Nové Syrovice detail
27.04.2023 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 8:2 Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" detail
30.04.2023 - 00:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" detail
30.04.2023 - 10:00 Náměšť n.O. - Vícenice 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
07.05.2023 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:1 Výčapy Výčapy detail
11.05.2023 - 17:00 Koněšín/Hartvíkovice 1:6 M. Budějovice M. Budějovice detail
14.05.2023 - 10:00 Volný los -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
21.05.2023 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 6:3 Jemnicko Jemnicko detail
24.05.2023 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 7:0 Náměšť n.O. - Vícenice detail
28.05.2023 - 10:00 Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
31.05.2023 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 4:2 Koněšín/Hartvíkovice detail
04.06.2023 - 09:30 M. Budějovice M. Budějovice -:- Koněšín/Hartvíkovice detail
06.06.2023 - 17:00 Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 1:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.06.2023 - 11:00 Nové Syrovice Nové Syrovice 1:6 M. Budějovice M. Budějovice detail
29.08.2021 - 14:00 Blatnice Blatnice 6:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.09.2021 - 17:00 Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 8:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
18.09.2021 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Volný los detail
22.09.2021 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 8:4 Jemnicko Jemnicko detail
30.09.2021 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:6 Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil detail
03.10.2021 - 13:15 Třebelovice Třebelovice 4:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
05.10.2021 - 17:00 Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 6:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
09.10.2021 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Nové Syrovice Nové Syrovice detail
14.10.2021 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:5 Blatnice Blatnice detail
16.10.2021 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Blatnice Blatnice detail
24.10.2021 - 10:00 Jemnicko Jemnicko 10:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.04.2022 - 10:00 Volný los -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
09.04.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:5 Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" detail
16.04.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Třebelovice Třebelovice detail
20.04.2022 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 5:0 Třebelovice Třebelovice detail
24.04.2022 - 10:30 Nové Syrovice Nové Syrovice -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
24.04.2022 - 16:00 Nové Syrovice Nové Syrovice 0:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
01.05.2022 - 14:00 Blatnice Blatnice 7:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
07.05.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Jemnicko Jemnicko detail
15.05.2022 - 10:00 Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 6:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
21.05.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice -:- Volný los detail
29.05.2022 - 10:00 Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 9:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
04.06.2022 - 14:15 Třebelovice Třebelovice -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
05.06.2022 - 14:00 Třebelovice Třebelovice -:- M. Budějovice M. Budějovice detail
05.06.2022 - 14:15 Třebelovice Třebelovice 4:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.06.2022 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:2 Nové Syrovice Nové Syrovice detail

Poslední výsledky

A muži

19.5.2024 - 16:30

M. Budějovice

3 : 3

Jamné

(:)

M. Budějovice vs Jamné

B muži

18.5.2024 - 16:30

Dukovany "B"

2 : 2

M Budějovice "B"

(:)

Dukovany "B" vs M Budějovice "B"

Starší žáci

18.5.2024 - 11:45

M. Budějovice

4 : 4

Nedvědice

(:)

M. Budějovice vs Nedvědice

Mladší žáci

18.5.2024 - 10:00

M. Budějovice

5 : 0

(:)

M. Budějovice vs Nedvědice/Doubravník

B muži

12.5.2024 - 16:30

M Budějovice "B"

5 : 0

Studenec

(:)

M Budějovice "B" vs Studenec

A muži

11.5.2024 - 16:30

Přibyslavice

3 : 2

M. Budějovice

(:)

Přibyslavice vs M. Budějovice

B muži

5.5.2024 - 16:30

Koněšín

7 : 2

M Budějovice "B"

(:)

Koněšín vs M Budějovice "B"

A muži

4.5.2024 - 16:30

M. Budějovice

4 : 3

Křižanov

(:)

M. Budějovice vs Křižanov

Starší žáci

4.5.2024 - 11:00

3 : 1

M. Budějovice

(:)

Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín vs M. Budějovice

Mladší žáci

4.5.2024 - 09:00

4 : 1

M. Budějovice

(:)

Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín vs M. Budějovice

A muži

28.4.2024 - 16:30

Stará Říše B

2 : 0

M. Budějovice

(:)

Stará Říše B vs M. Budějovice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Vladislav Vladislav 22 14 5 3 65:26 47
2. Nedvědice Nedvědice 22 14 5 3 58:33 47
3. Počítky Počítky 22 11 5 6 56:46 38
4. M. Budějovice M. Budějovice 22 12 2 8 51:52 38
5. Rozsochy Rozsochy 22 10 5 7 54:33 35
6. Křižanov Křižanov 22 11 2 9 55:49 35
7. Bohdalov Bohdalov 22 11 2 9 55:50 35
8. Rudíkov Rudíkov 22 9 7 6 54:38 34
9. Velký Beranov Velký Beranov 22 9 3 10 46:43 30
10. Přibyslavice Přibyslavice 22 8 2 12 51:61 26
11. Jamné Jamné 22 5 6 11 31:50 21
12. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 22 5 2 15 37:55 17
13. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 22 5 2 15 31:65 17
14. Stará Říše B Stará Říše B 22 5 2 15 25:68 17
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Koněšín Koněšín 22 19 1 2 89:37 58
2. Mohelno Mohelno 22 16 4 2 64:22 52
3. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 22 15 3 4 55:24 48
4. FŠ Třebíč "B" FŠ Třebíč "B" 22 11 2 9 80:49 35
5. Okříšky "B" Okříšky "B" 22 10 5 7 59:53 35
6. Rapotice "B" Rapotice "B" 22 9 4 9 66:59 31
7. Čáslavice Čáslavice 22 9 2 11 53:52 29
8. Radotice Radotice 22 9 1 12 36:72 28
9. Opatov Opatov 22 8 1 13 55:65 25
10. Jaroměřice n. R. Jaroměřice n. R. 22 7 4 11 41:51 25
11. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 22 6 4 12 44:63 22
12. Litohoř Litohoř 22 5 4 13 46:66 19
13. Dukovany "B" Dukovany "B" 23 5 4 14 40:68 19
14. Studenec Studenec 23 5 3 15 33:80 18
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Studenec Velký Beranov "B" 16 14 0 2 86:20 42
2. Studenec Náměšť n. O. - Vícenice/Koněšín 16 11 3 2 74:23 36
3. Studenec Rapotice/Březník 16 8 3 5 42:41 27
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 16 8 2 6 43:28 26
5. Čáslavice/Šebkovice Rokytnice n. R./Želetava "B" 16 7 2 7 52:42 23
6. Hrotovice Hrotovice 16 6 3 7 27:39 21
7. Hrotovice Moravské Budějovice/Nové Syrovice 16 5 1 10 36:54 16
8. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 16 4 1 11 25:64 13
9. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 16 1 1 14 25:99 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Nedvědice 15 10 1 4 52:39 31
2. Nedvědice Rapotice/Březník 14 7 5 2 48:31 26
3. Nedvědice FŠ Třebíč B 14 6 2 6 65:66 20
4. M. Budějovice M. Budějovice 14 5 4 5 49:46 19
5. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 15 5 2 8 50:44 17
6. M. Budějovice Měřín 14 4 3 7 36:45 15
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 12 3 1 8 39:68 10
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 15 14 0 1 93:26 42
2. M. Budějovice FŠ Třebíč B 14 8 1 5 58:47 25
3. M. Budějovice Nedvědice/Doubravník 15 7 1 7 40:37 22
4. M. Budějovice M. Budějovice 14 7 1 6 34:35 22
5. M. Budějovice Rapotice/Březník 14 5 2 7 38:57 17
6. M. Budějovice Měřín 14 3 1 10 34:64 10
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 12 2 0 10 33:64 6

Zdroj: fotbal.cz