Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

8.10.2022 12:00

Dukovany

zluta karta 41 Kryška Ondřej 
zluta karta 50 Ležák Václav
zluta karta 90 Juřík Adam

0:0

(0:0)

M. Budějovice

zluta karta 40 Boudný Filip
zluta karta 47 Nguyen Filip
zluta karta 80 Frič Vilém

Dobrovolný Josef
Kábele Tomáš
Juřík Adam
Kuchařík Šimon
Kožnar Martin
Jakub Jiří
Kryška Ondřej 
Suchánek Jakub
Bašta Michael
Ležák Václav
Juřík Tomáš

Diviš Marek
Oravkin Pavel

 

Rumíšek Lukáš
Kvapil Ondřej
Haza Ondřej
Kodajek Jakub 
Slabý Patrik
Boudný Filip
Liška Jan
Řepa Marek
Nguyen Filip
Frič Vilém
Chrásta Jakub

Poslední výsledky

Dorost

6.11.2022 - 10:30

M. Budějovice

5 : 1

Rapotice/Oslavany

(3:1)

M. Budějovice vs Rapotice/Oslavany

B muži

5.11.2022 - 14:00

M Budějovice "B"

2 : 5

Čáslavice

(1:3)

M Budějovice "B" vs Čáslavice

A muži

5.11.2022 - 14:00

M. Budějovice

6 : 3

Hamry nad Sázavou

(3:3)

M. Budějovice vs Hamry nad Sázavou

Starší žáci

5.11.2022 - 10:30

Podhorácko/Domamil

2 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Podhorácko/Domamil vs M. Budějovice

B muži

30.10.2022 - 14:30

Valeč

6 : 0

M Budějovice "B"

(2:0)

Valeč vs M Budějovice "B"

Dorost

30.10.2022 - 13:00

Jemnicko

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Jemnicko vs M. Budějovice

Mladší žáci

30.10.2022 - 10:00

Výčapy

5 : 3

M. Budějovice

(2:1)

Výčapy vs M. Budějovice

A muži

29.10.2022 - 14:30

M. Budějovice

4 : 1

Luka nad Jihlavou

(2:1)

M. Budějovice vs Luka nad Jihlavou

Starší přípravka

29.10.2022 - 10:00

7 : 5

M Budějovice "B"

(:)

FŠ Třebíč "B" vs M Budějovice "B"

Dorost

28.10.2022 - 15:00

Nové Syrovice

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.10.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 1

Okříšky/Stařeč "B"

(1:1)

M. Budějovice vs Okříšky/Stařeč "B"

A muži

23.10.2022 - 14:30

Bohdalov

3 : 2

M. Budějovice

(2:0)

Bohdalov vs M. Budějovice

Starší žáci

23.10.2022 - 12:00

Třebelovice

3 : 11

M. Budějovice

(1:3)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší přípravka

23.10.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

2 : 14

Blatnice

(:)

M Budějovice "B" vs Blatnice

B muži

22.10.2022 - 14:30

M Budějovice "B"

1 : 6

Předín

(1:3)

M Budějovice "B" vs Předín

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 14 8 4 2 42:24 28
2. M. Budějovice M. Budějovice 14 8 3 3 45:31 27
3. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 14 7 2 5 44:28 23
4. Bory Bory 14 6 5 3 32:20 23
5. Rudíkov Rudíkov 14 7 2 5 30:21 23
6. Počítky Počítky 14 6 4 4 41:37 22
7. Křižanov Křižanov 14 5 5 4 29:26 20
8. Přibyslavice Přibyslavice 14 5 4 5 45:37 19
9. Bohdalov Bohdalov 14 4 6 4 28:27 18
10. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 14 5 2 7 28:36 17
11. Bedřichov B Bedřichov B 14 5 2 7 32:47 17
12. Stařeč Stařeč 14 4 2 8 30:51 14
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 14 2 4 8 30:48 10
14. Stonařov Stonařov 14 2 3 9 20:43 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 13 11 0 2 54:21 33
2. Studenec Studenec 13 8 2 3 27:21 26
3. Mohelno Mohelno 13 7 2 4 28:15 23
4. Valeč Valeč 13 7 2 4 41:20 23
5. Čáslavice Čáslavice 13 7 2 4 43:29 23
6. Okříšky "B" Okříšky "B" 13 7 1 5 35:22 22
7. Koněšín Koněšín 13 6 2 5 41:37 20
8. Radotice Radotice 13 5 1 7 26:41 16
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 12 5 0 7 32:37 15
10. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 13 4 1 8 27:41 13
11. Slavice Slavice 13 4 0 9 28:59 12
12. Opatov Opatov 13 2 3 8 13:30 9
13. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 13 3 0 10 20:42 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 9 8 1 0 44:10 25
2. Nové Syrovice Nové Syrovice 9 5 2 2 26:16 17
3. M. Budějovice M. Budějovice 8 4 1 3 19:15 13
4. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 8 4 1 3 22:21 13
5. Rapotice/Oslavany Rudíkov/Kouty 9 2 2 5 14:23 8
6. Dukovany Dukovany 8 1 2 5 7:18 5
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 9 1 1 7 17:46 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 8 8 0 0 53:3 24
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 9 6 1 2 29:13 19
3. Jemnicko Jemnicko 9 5 1 3 44:23 16
4. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 8 4 0 4 42:21 12
5. M. Budějovice M. Budějovice 9 4 0 5 28:34 12
6. Blatnice Blatnice 7 3 1 3 26:25 10
7. Hrotovice Hrotovice 9 2 1 6 21:44 7
8. Třebelovice Třebelovice 9 0 0 9 10:90 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 12 11 0 1 77:18 33
2. Jemnicko Jemnicko 12 9 1 2 73:19 28
3. Výčapy Výčapy 12 8 0 4 65:26 24
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 12 6 2 4 54:31 20
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 12 4 0 8 32:63 12
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 12 2 1 9 31:42 7
7. Police Police 12 0 0 12 2:135 0

Zdroj: fotbal.cz