Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

28.10.2018 14:30

Bohdalov

3:3

M. Budějovice

 

Poslední výsledky

B muži

13.10.2019 - 15:00

M. Budějovice B

2 : 1

Třebenice

()

M. Budějovice B vs Třebenice

Starší žáci

13.10.2019 - 12:30

Blatnice

0 : 0

M. Budějovice

()

Blatnice vs M. Budějovice

Dorost

13.10.2019 - 12:00

M. Budějovice

5 : 2

Dukovany

()

M. Budějovice vs Dukovany

B muži

12.10.2019 - 15:00

M. Budějovice B

0 : 0

Třebenice

()

M. Budějovice B vs Třebenice

A muži

12.10.2019 - 15:00

Slavoj Polná B

2 : 2

M. Budějovice

(1:2)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

B muži

5.10.2019 - 15:00

Čáslavice-Sádek

6 : 0

M. Budějovice B

(3:0)

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice B

A muži

5.10.2019 - 15:00

M. Budějovice

4 : 1

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Dorost

5.10.2019 - 13:00

Výčapy

14 : 0

M. Budějovice

(7:0)

Výčapy vs M. Budějovice

Starší žáci

5.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

6 : 1

Nové Syrovice

(2:1)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Starší žáci

3.10.2019 - 16:30

M. Budějovice

6 : 1

Třebelovice

(3:1)

M. Budějovice vs Třebelovice

A muži

29.9.2019 - 15:30

Stonařov

4 : 3

M. Budějovice

(2:2)

Stonařov vs M. Budějovice

B muži

28.9.2019 - 15:30

M. Budějovice B

3 : 0

Pyšel

(1:0)

M. Budějovice B vs Pyšel

Dorost

28.9.2019 - 12:30

M. Budějovice

0 : 1

Radostín n.O.

(0:0)

M. Budějovice vs Radostín n.O.

B muži

22.9.2019 - 15:30

Opatov

4 : 4

M. Budějovice B

(2:2)

Opatov vs M. Budějovice B

Starší žáci

22.9.2019 - 10:00

Rokytnice/Želetava

8 : 1

M. Budějovice

(4:1)

Rokytnice/Želetava vs M. Budějovice

Dorost

21.9.2019 - 15:30

Rad. Svratka

12 : 1

M. Budějovice

(7:0)

Rad. Svratka vs M. Budějovice

A muži

21.9.2019 - 15:30

M. Budějovice

4 : 1

Rudíkov-Trnava

(0:1)

M. Budějovice vs Rudíkov-Trnava

Starší žáci

19.9.2019 - 17:00

M. Budějovice

3 : 2

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

B muži

15.9.2019 - 16:00

M. Budějovice B

7 : 0

Hrotovice

(4:0)

M. Budějovice B vs Hrotovice

Dorost

15.9.2019 - 13:00

M. Budějovice

0 : 6

Velká Bíteš

(0:1)

M. Budějovice vs Velká Bíteš

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 10 38:10 27 12
2. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 10 39:18 24 9
3. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 10 21:15 22 7
4. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 10 34:23 19 4
5. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 10 30:20 18 3
6. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 10 21:21 15 0
7. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 25:24 14 -1
8. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 10 10:18 14 -1
9. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 10 18:17 11 -4
10. FK Rudíkov FK Rudíkov 10 17:23 10 -5
11. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 10 9:27 10 -5
12. FC Bohdalov FC Bohdalov 10 19:25 9 -6
13. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 10 15:32 7 -8
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 10 16:39 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 10 60:15 27 12
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 10 28:22 22 22
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 10 43:26 20 5
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 10 30:17 17 2
5. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 10 30:22 17 2
6. FC Rapotice B FC Rapotice B 10 33:30 14 -1
7. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 10 22:30 14 -4
8. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 9 27:24 13 -2
9. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 9 18:24 13 1
10. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 9 20:26 11 -7
11. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 10 18:35 10 -5
12. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 10 20:41 7 -11
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 9 19:26 6 -9
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 10 22:52 3 -15
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 8 38:12 18 6
2. Předín Předín 9 33:20 18 3
3. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 8 26:18 18 6
4. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 8 21:15 14 2
5. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 8 37:29 12 0
6. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 8 16:15 12 -3
7. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 8 22:21 11 -1
8. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 8 23:30 7 -8
9. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 7 22:24 6 0
10. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 11:51 6 -6
11. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 7 8:22 5 -4
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 7 58:6 21 12
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 8 53:25 18 6
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 7 26:18 13 1
4. Předín Předín 7 19:14 11 -4
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 6 25:21 7 1
6. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 7 15:38 6 -3
7. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 7 17:14 5 -7
8. SK Blatnice SK Blatnice 7 2:79 0 -9

Zdroj: vysledky.com