Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

9.10.2022 12:30

Police

gol 32. Večeřa Kryštof
zluta karta 46 Krejčí Martin

1:16

(0:10)

M. Budějovice

gol 3. Bulíček Vojtěch
gol 5. Drexler Kryštof
gol 7. Křivánek Matěj
gol 11. Vorlíček Dominik
gol 12. Kavalec Adam
gol 15. Drexler Kryštof
gol 16. Drexler Kryštof
gol 17. Kavalec Adam
gol 21. Křivánek Matěj
gol 29. Bulíček Vojtěch
gol 33. Kavalec Adam
gol 37. Drexler Kryštof
gol 39. Drexler Kryštof
gol 40. Kavalec Adam
gol 44. Drexler Kryštof
gol 53. Kurucz Tomáš

Kvapil Josef
Chvátal Antonín
Večeřa Kryštof
Šendová Štěpánka
Vondráčková Magdalena
Tesař Tomáš
Mandátová Kristýna
Karásek David 
Tesař Antonín
Jírova Gita
Mandátová Nikola

Hadraba Adam
Halouzková Adéla
Boček Jan
Boček Karel
Krejčí Martin

 

Dvořák Adam
Foltýn Michal
Okošová Stela
Kollin Štěpán
Šrámek Matěj
Vorlíček Dominik
Kavalec Adam
Bulíček Vojtěch
Kvapilová Veronika
Drexler Kryštof
Křivánek Matěj

Růžička Vilém
Chadim Pavel
Vydrová Adéla 
Kurucz Tomáš
Olejník Šimon

Poslední výsledky

Dorost

6.11.2022 - 10:30

M. Budějovice

5 : 1

Rapotice/Oslavany

(3:1)

M. Budějovice vs Rapotice/Oslavany

B muži

5.11.2022 - 14:00

M Budějovice "B"

2 : 5

Čáslavice

(1:3)

M Budějovice "B" vs Čáslavice

A muži

5.11.2022 - 14:00

M. Budějovice

6 : 3

Hamry nad Sázavou

(3:3)

M. Budějovice vs Hamry nad Sázavou

Starší žáci

5.11.2022 - 10:30

Podhorácko/Domamil

2 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Podhorácko/Domamil vs M. Budějovice

B muži

30.10.2022 - 14:30

Valeč

6 : 0

M Budějovice "B"

(2:0)

Valeč vs M Budějovice "B"

Dorost

30.10.2022 - 13:00

Jemnicko

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Jemnicko vs M. Budějovice

Mladší žáci

30.10.2022 - 10:00

Výčapy

5 : 3

M. Budějovice

(2:1)

Výčapy vs M. Budějovice

A muži

29.10.2022 - 14:30

M. Budějovice

4 : 1

Luka nad Jihlavou

(2:1)

M. Budějovice vs Luka nad Jihlavou

Starší přípravka

29.10.2022 - 10:00

7 : 5

M Budějovice "B"

(:)

FŠ Třebíč "B" vs M Budějovice "B"

Dorost

28.10.2022 - 15:00

Nové Syrovice

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.10.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 1

Okříšky/Stařeč "B"

(1:1)

M. Budějovice vs Okříšky/Stařeč "B"

A muži

23.10.2022 - 14:30

Bohdalov

3 : 2

M. Budějovice

(2:0)

Bohdalov vs M. Budějovice

Starší žáci

23.10.2022 - 12:00

Třebelovice

3 : 11

M. Budějovice

(1:3)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší přípravka

23.10.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

2 : 14

Blatnice

(:)

M Budějovice "B" vs Blatnice

B muži

22.10.2022 - 14:30

M Budějovice "B"

1 : 6

Předín

(1:3)

M Budějovice "B" vs Předín

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 14 8 4 2 42:24 28
2. M. Budějovice M. Budějovice 14 8 3 3 45:31 27
3. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 14 7 2 5 44:28 23
4. Bory Bory 14 6 5 3 32:20 23
5. Rudíkov Rudíkov 14 7 2 5 30:21 23
6. Počítky Počítky 14 6 4 4 41:37 22
7. Křižanov Křižanov 14 5 5 4 29:26 20
8. Přibyslavice Přibyslavice 14 5 4 5 45:37 19
9. Bohdalov Bohdalov 14 4 6 4 28:27 18
10. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 14 5 2 7 28:36 17
11. Bedřichov B Bedřichov B 14 5 2 7 32:47 17
12. Stařeč Stařeč 14 4 2 8 30:51 14
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 14 2 4 8 30:48 10
14. Stonařov Stonařov 14 2 3 9 20:43 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 13 11 0 2 54:21 33
2. Studenec Studenec 13 8 2 3 27:21 26
3. Mohelno Mohelno 13 7 2 4 28:15 23
4. Valeč Valeč 13 7 2 4 41:20 23
5. Čáslavice Čáslavice 13 7 2 4 43:29 23
6. Okříšky "B" Okříšky "B" 13 7 1 5 35:22 22
7. Koněšín Koněšín 13 6 2 5 41:37 20
8. Radotice Radotice 13 5 1 7 26:41 16
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 12 5 0 7 32:37 15
10. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 13 4 1 8 27:41 13
11. Slavice Slavice 13 4 0 9 28:59 12
12. Opatov Opatov 13 2 3 8 13:30 9
13. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 13 3 0 10 20:42 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 9 8 1 0 44:10 25
2. Nové Syrovice Nové Syrovice 9 5 2 2 26:16 17
3. M. Budějovice M. Budějovice 8 4 1 3 19:15 13
4. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 8 4 1 3 22:21 13
5. Rapotice/Oslavany Rudíkov/Kouty 9 2 2 5 14:23 8
6. Dukovany Dukovany 8 1 2 5 7:18 5
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 9 1 1 7 17:46 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 8 8 0 0 53:3 24
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 9 6 1 2 29:13 19
3. Jemnicko Jemnicko 9 5 1 3 44:23 16
4. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 8 4 0 4 42:21 12
5. M. Budějovice M. Budějovice 9 4 0 5 28:34 12
6. Blatnice Blatnice 7 3 1 3 26:25 10
7. Hrotovice Hrotovice 9 2 1 6 21:44 7
8. Třebelovice Třebelovice 9 0 0 9 10:90 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 12 11 0 1 77:18 33
2. Jemnicko Jemnicko 12 9 1 2 73:19 28
3. Výčapy Výčapy 12 8 0 4 65:26 24
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 12 6 2 4 54:31 20
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 12 4 0 8 32:63 12
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 12 2 1 9 31:42 7
7. Police Police 12 0 0 12 2:135 0

Zdroj: fotbal.cz