Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

22.9.2018 10:00

M. Budějovice

3:0

Jemnicko

 

Poslední výsledky

B muži

3.11.2019 - 14:00

Rouchovany

2 : 6

M. Budějovice B

()

Rouchovany vs M. Budějovice B

A muži

2.11.2019 - 14:00

M. Budějovice

2 : 6

Příbyslavice

()

M. Budějovice vs Příbyslavice

Starší žáci

28.10.2019 - 10:00

Nové Syrovice

1 : 3

M. Budějovice

()

Nové Syrovice vs M. Budějovice

A muži

27.10.2019 - 14:30

Jaroměřice n.R.

0 : 8

M. Budějovice

(0:5)

Jaroměřice n.R. vs M. Budějovice

B muži

26.10.2019 - 14:30

M. Budějovice B

4 : 1

Dukovany B

(2:1)

M. Budějovice B vs Dukovany B

Starší žáci

26.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

1 : 4

Jemnicko

(0:1)

M. Budějovice vs Jemnicko

A muži

20.10.2019 - 14:30

M. Budějovice

3 : 1

Nedvědice

(1:1)

M. Budějovice vs Nedvědice

B muži

19.10.2019 - 14:30

Okříšky B

1 : 2

M. Budějovice B

(0:1)

Okříšky B vs M. Budějovice B

Starší žáci

19.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

1 : 3

Předín

(0:1)

M. Budějovice vs Předín

Dorost

19.10.2019 - 10:00

Bystřice n.P.

11 : 2

M. Budějovice

(5:0)

Bystřice n.P. vs M. Budějovice

B muži

13.10.2019 - 15:00

M. Budějovice B

2 : 1

Třebenice

(0:0)

M. Budějovice B vs Třebenice

Starší žáci

13.10.2019 - 12:30

Blatnice

1 : 5

M. Budějovice

(0:4)

Blatnice vs M. Budějovice

Dorost

13.10.2019 - 12:00

M. Budějovice

5 : 2

Dukovany

(2:1)

M. Budějovice vs Dukovany

A muži

12.10.2019 - 15:00

Slavoj Polná B

2 : 2

M. Budějovice

(1:2)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

B muži

5.10.2019 - 15:00

Čáslavice-Sádek

6 : 0

M. Budějovice B

(3:0)

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice B

A muži

5.10.2019 - 15:00

M. Budějovice

4 : 1

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Dorost

5.10.2019 - 13:00

Výčapy

14 : 0

M. Budějovice

(7:0)

Výčapy vs M. Budějovice

Starší žáci

5.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

6 : 1

Nové Syrovice

(2:1)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Starší žáci

3.10.2019 - 16:30

M. Budějovice

6 : 1

Třebelovice

(3:1)

M. Budějovice vs Třebelovice

A muži

29.9.2019 - 15:30

Stonařov

4 : 3

M. Budějovice

(2:2)

Stonařov vs M. Budějovice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 13 48:14 36 18
2. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 13 45:22 27 6
3. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 13 42:27 26 8
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 13 43:22 25 4
5. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 13 24:20 24 6
6. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 13 38:31 20 -1
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 13 26:33 16 -5
8. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 13 15:25 16 -5
9. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 13 21:21 13 -11
10. FC Bohdalov FC Bohdalov 13 27:31 13 -5
11. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 13 10:43 13 -5
12. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 13 25:38 12 -3
13. FK Rudíkov FK Rudíkov 13 18:32 10 -11
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 13 23:46 10 -8
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 13 70:22 33 12
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 13 34:27 28 22
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 13 52:29 26 5
4. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 13 42:26 26 8
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 13 38:19 24 3
6. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 13 38:36 20 -4
7. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 13 37:34 19 1
8. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 13 22:33 18 0
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 13 27:34 15 -9
10. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 13 35:44 14 -10
11. FC Rapotice B FC Rapotice B 13 38:48 14 -4
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 13 23:40 13 -5
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 13 23:45 7 -14
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 13 25:67 3 -18
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 10 52:15 24 9
2. Předín Předín 10 35:22 19 1
3. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 10 31:28 19 4
4. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 10 29:23 15 0
5. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 10 22:22 15 -3
6. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 10 24:22 14 -1
7. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 10 42:36 13 -2
8. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 10 34:35 13 -5
9. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 10 33:29 12 0
10. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 10 14:35 8 -4
11. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 13:62 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com