Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

17.9.2017 10:30

M. Budějovice

0:4

Žďár n.Sázavou

 

Poslední výsledky

A muži

20.10.2019 - 14:30

M. Budějovice

3 : 1

Nedvědice

(1:1)

M. Budějovice vs Nedvědice

B muži

19.10.2019 - 14:30

Okříšky B

1 : 2

M. Budějovice B

(0:1)

Okříšky B vs M. Budějovice B

Starší žáci

19.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

1 : 3

Předín

(0:1)

M. Budějovice vs Předín

Dorost

19.10.2019 - 10:00

Bystřice n.P.

11 : 2

M. Budějovice

(5:0)

Bystřice n.P. vs M. Budějovice

B muži

13.10.2019 - 15:00

M. Budějovice B

2 : 1

Třebenice

(0:0)

M. Budějovice B vs Třebenice

Starší žáci

13.10.2019 - 12:30

Blatnice

1 : 5

M. Budějovice

(0:4)

Blatnice vs M. Budějovice

Dorost

13.10.2019 - 12:00

M. Budějovice

5 : 2

Dukovany

(2:1)

M. Budějovice vs Dukovany

A muži

12.10.2019 - 15:00

Slavoj Polná B

2 : 2

M. Budějovice

(1:2)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

B muži

5.10.2019 - 15:00

Čáslavice-Sádek

6 : 0

M. Budějovice B

(3:0)

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice B

A muži

5.10.2019 - 15:00

M. Budějovice

4 : 1

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Dorost

5.10.2019 - 13:00

Výčapy

14 : 0

M. Budějovice

(7:0)

Výčapy vs M. Budějovice

Starší žáci

5.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

6 : 1

Nové Syrovice

(2:1)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Starší žáci

3.10.2019 - 16:30

M. Budějovice

6 : 1

Třebelovice

(3:1)

M. Budějovice vs Třebelovice

A muži

29.9.2019 - 15:30

Stonařov

4 : 3

M. Budějovice

(2:2)

Stonařov vs M. Budějovice

B muži

28.9.2019 - 15:30

M. Budějovice B

3 : 0

Pyšel

(1:0)

M. Budějovice B vs Pyšel

Dorost

28.9.2019 - 12:30

M. Budějovice

0 : 1

Radostín n.O.

(0:0)

M. Budějovice vs Radostín n.O.

B muži

22.9.2019 - 15:30

Opatov

4 : 4

M. Budějovice B

(2:2)

Opatov vs M. Budějovice B

Starší žáci

22.9.2019 - 10:00

Rokytnice/Želetava

8 : 1

M. Budějovice

(4:1)

Rokytnice/Želetava vs M. Budějovice

Dorost

21.9.2019 - 15:30

Rad. Svratka

12 : 1

M. Budějovice

(7:0)

Rad. Svratka vs M. Budějovice

A muži

21.9.2019 - 15:30

M. Budějovice

4 : 1

Rudíkov-Trnava

(0:1)

M. Budějovice vs Rudíkov-Trnava

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 11 43:11 30 12
2. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 11 43:18 27 12
3. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 11 22:18 22 7
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 11 34:21 21 3
5. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 11 36:25 20 5
6. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 28:25 17 -1
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 11 23:23 16 -2
8. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 11 12:20 15 -3
9. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 11 10:27 13 -2
10. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 11 18:18 11 -7
11. FK Rudíkov FK Rudíkov 11 17:27 10 -8
12. FC Bohdalov FC Bohdalov 11 20:30 9 -6
13. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 11 17:34 8 -7
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 11 17:43 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 11 62:15 30 12
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 11 28:24 22 22
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 11 44:28 20 2
4. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 11 32:23 20 5
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 11 31:18 18 0
6. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 11 29:31 17 -4
7. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 11 20:25 17 2
8. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 11 34:28 16 1
9. FC Rapotice B FC Rapotice B 11 34:37 14 -1
10. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 11 22:36 13 -5
11. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 11 23:30 12 -9
12. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 11 25:42 10 -11
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 11 22:35 7 -11
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 11 23:57 3 -15
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 9 49:14 21 6
2. Předín Předín 9 33:20 18 3
3. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 9 27:24 18 6
4. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 9 22:16 15 -3
5. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 9 27:21 14 -1
6. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 9 23:19 14 2
7. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 9 38:32 12 -3
8. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 9 27:32 10 -8
9. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 8 11:23 8 -1
10. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 8 22:29 6 0
11. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 13:62 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 9 76:11 27 15
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 9 57:29 19 4
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 32:22 16 1
4. Předín Předín 9 23:19 14 -1
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 9 37:34 11 -1
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 9 28:15 9 -6
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 9 16:48 7 -5
8. SK Blatnice SK Blatnice 9 4:95 0 -12

Zdroj: vysledky.com