Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

10.8.2019 16:30

Bohdalov

12, 67 (pen.). Stehlík Libor
52. Svoboda Kamil
87. Kosmák Josef
89. Horecký Jan

26. Svoboda Kamilzluta karta
42. Svoboda Alešzluta karta
45. Jelínek Jaroslavzluta karta
83. Pařízek Martinzluta karta

2:5

(1:1)

M. Budějovice

43. Novotný Zdeněk
68. Neuman Aleš

59. Chalupa Oldřichzluta karta
81. Fabík Antonínzluta karta
42. Šimek Jakubcervena karta
37, 65. Křesťan Davidzluta kartazluta kartacervena karta

 

Poslední výsledky

B muži

13.10.2019 - 15:00

M. Budějovice B

2 : 1

Třebenice

(0:0)

M. Budějovice B vs Třebenice

Starší žáci

13.10.2019 - 12:30

Blatnice

1 : 5

M. Budějovice

(0:4)

Blatnice vs M. Budějovice

Dorost

13.10.2019 - 12:00

M. Budějovice

5 : 2

Dukovany

(2:1)

M. Budějovice vs Dukovany

A muži

12.10.2019 - 15:00

Slavoj Polná B

2 : 2

M. Budějovice

(1:2)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

B muži

5.10.2019 - 15:00

Čáslavice-Sádek

6 : 0

M. Budějovice B

(3:0)

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice B

A muži

5.10.2019 - 15:00

M. Budějovice

4 : 1

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Dorost

5.10.2019 - 13:00

Výčapy

14 : 0

M. Budějovice

(7:0)

Výčapy vs M. Budějovice

Starší žáci

5.10.2019 - 10:00

M. Budějovice

6 : 1

Nové Syrovice

(2:1)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Starší žáci

3.10.2019 - 16:30

M. Budějovice

6 : 1

Třebelovice

(3:1)

M. Budějovice vs Třebelovice

A muži

29.9.2019 - 15:30

Stonařov

4 : 3

M. Budějovice

(2:2)

Stonařov vs M. Budějovice

B muži

28.9.2019 - 15:30

M. Budějovice B

3 : 0

Pyšel

(1:0)

M. Budějovice B vs Pyšel

Dorost

28.9.2019 - 12:30

M. Budějovice

0 : 1

Radostín n.O.

(0:0)

M. Budějovice vs Radostín n.O.

B muži

22.9.2019 - 15:30

Opatov

4 : 4

M. Budějovice B

(2:2)

Opatov vs M. Budějovice B

Starší žáci

22.9.2019 - 10:00

Rokytnice/Želetava

8 : 1

M. Budějovice

(4:1)

Rokytnice/Želetava vs M. Budějovice

Dorost

21.9.2019 - 15:30

Rad. Svratka

12 : 1

M. Budějovice

(7:0)

Rad. Svratka vs M. Budějovice

A muži

21.9.2019 - 15:30

M. Budějovice

4 : 1

Rudíkov-Trnava

(0:1)

M. Budějovice vs Rudíkov-Trnava

Starší žáci

19.9.2019 - 17:00

M. Budějovice

3 : 2

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

B muži

15.9.2019 - 16:00

M. Budějovice B

7 : 0

Hrotovice

(4:0)

M. Budějovice B vs Hrotovice

Dorost

15.9.2019 - 13:00

M. Budějovice

0 : 6

Velká Bíteš

(0:1)

M. Budějovice vs Velká Bíteš

A muži

14.9.2019 - 16:00

Velká Bíteš B

0 : 0

M. Budějovice

(0:0)

Velká Bíteš B vs M. Budějovice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 10 38:10 27 12
2. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 10 39:18 24 9
3. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 10 21:15 22 7
4. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 10 34:23 19 4
5. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 10 30:20 18 3
6. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 10 21:21 15 0
7. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 25:24 14 -1
8. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 10 10:18 14 -1
9. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 10 18:17 11 -4
10. FK Rudíkov FK Rudíkov 10 17:23 10 -5
11. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 10 9:27 10 -5
12. FC Bohdalov FC Bohdalov 10 19:25 9 -6
13. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 10 15:32 7 -8
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 10 16:39 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 10 60:15 27 12
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 10 28:22 22 22
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 10 43:26 20 5
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 10 30:17 17 2
5. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 10 30:22 17 2
6. FC Rapotice B FC Rapotice B 10 33:30 14 -1
7. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 10 22:30 14 -4
8. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 9 27:24 13 -2
9. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 9 18:24 13 1
10. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 9 20:26 11 -7
11. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 10 18:35 10 -5
12. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 10 20:41 7 -11
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 9 19:26 6 -9
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 10 22:52 3 -15
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 8 38:12 18 6
2. Předín Předín 9 33:20 18 3
3. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 8 26:18 18 6
4. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 8 21:15 14 2
5. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 8 37:29 12 0
6. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 8 16:15 12 -3
7. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 8 22:21 11 -1
8. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 8 23:30 7 -8
9. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 7 22:24 6 0
10. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 11:51 6 -6
11. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 7 8:22 5 -4
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 7 58:6 21 12
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 8 53:25 18 6
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 7 26:18 13 1
4. Předín Předín 7 19:14 11 -4
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 6 25:21 7 1
6. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 7 15:38 6 -3
7. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 7 17:14 5 -7
8. SK Blatnice SK Blatnice 7 2:79 0 -9

Zdroj: vysledky.com