Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

15.9.2019 13:00

M. Budějovice

81. Růžička Tadeášzluta karta

0:6

(0:1)

Velká Bíteš

28, 74. Ráboň Jiří
64, 78. Horák Petr
70. Macholán Jindřich
82. Smejkal Milan

56. Tvrdoň Michalzluta karta
60. Smejkal Milanzluta karta

 

Poslední výsledky

A muži

14.6.2020 - 16:30

Příbyslavice

0 : 0

M. Budějovice

()

Příbyslavice vs M. Budějovice

B muži

13.6.2020 - 16:30

M. Budějovice B

0 : 0

Rouchovany

()

M. Budějovice B vs Rouchovany

Dorost

13.6.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Předín

()

M. Budějovice vs Předín

B muži

7.6.2020 - 16:30

Dukovany B

0 : 0

M. Budějovice B

()

Dukovany B vs M. Budějovice B

A muži

6.6.2020 - 16:30

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

B muži

31.5.2020 - 16:30

M. Budějovice B

0 : 0

Okříšky B

()

M. Budějovice B vs Okříšky B

A muži

30.5.2020 - 16:30

Nedvědice

0 : 0

M. Budějovice

()

Nedvědice vs M. Budějovice

Dorost

30.5.2020 - 10:00

M. Budějovice

0 : 0

Bystřice n.P.

()

M. Budějovice vs Bystřice n.P.

A muži

24.5.2020 - 16:30

M. Budějovice

0 : 0

Slavoj Polná B

()

M. Budějovice vs Slavoj Polná B

B muži

23.5.2020 - 16:30

Třebenice

0 : 0

M. Budějovice B

()

Třebenice vs M. Budějovice B

Dorost

23.5.2020 - 13:30

Dukovany

0 : 0

M. Budějovice

()

Dukovany vs M. Budějovice

A muži

17.5.2020 - 16:30

Velký Beranov

0 : 0

M. Budějovice

()

Velký Beranov vs M. Budějovice

B muži

16.5.2020 - 16:30

M. Budějovice B

0 : 0

Čáslavice-Sádek

()

M. Budějovice B vs Čáslavice-Sádek

Dorost

16.5.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Výčapy

()

M. Budějovice vs Výčapy

B muži

10.5.2020 - 16:30

Pyšel

0 : 0

M. Budějovice B

()

Pyšel vs M. Budějovice B

A muži

9.5.2020 - 16:30

M. Budějovice

0 : 0

Stonařov

()

M. Budějovice vs Stonařov

Dorost

9.5.2020 - 13:30

Radostín n.O.

0 : 0

M. Budějovice

()

Radostín n.O. vs M. Budějovice

A muži

3.5.2020 - 16:30

Rudíkov-Trnava

0 : 0

M. Budějovice

()

Rudíkov-Trnava vs M. Budějovice

B muži

2.5.2020 - 16:30

M. Budějovice B

0 : 0

Opatov

()

M. Budějovice B vs Opatov

Dorost

2.5.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Rad. Svratka

()

M. Budějovice vs Rad. Svratka

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 13 48:14 36 18
2. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 13 45:22 27 6
3. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 13 42:27 26 8
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 13 43:22 25 4
5. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 13 24:20 24 6
6. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 13 38:31 20 -1
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 13 26:33 16 -5
8. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 13 15:25 16 -5
9. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 13 21:21 13 -11
10. FC Bohdalov FC Bohdalov 13 27:31 13 -5
11. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 13 10:43 13 -5
12. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 13 25:38 12 -3
13. FK Rudíkov FK Rudíkov 13 18:32 10 -11
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 13 23:46 10 -8
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 13 70:22 33 12
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 13 34:27 28 22
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 13 52:29 26 5
4. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 13 42:26 26 8
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 13 38:19 24 3
6. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 13 38:36 20 -4
7. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 13 37:34 19 1
8. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 13 22:33 18 0
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 13 27:34 15 -9
10. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 13 35:44 14 -10
11. FC Rapotice B FC Rapotice B 13 38:48 14 -4
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 13 23:40 13 -5
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 13 23:45 7 -14
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 13 25:67 3 -18
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 10 52:15 24 9
2. Předín Předín 10 35:22 19 1
3. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 10 31:28 19 4
4. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 10 29:23 15 0
5. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 10 22:22 15 -3
6. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 10 24:22 14 -1
7. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 10 42:36 13 -2
8. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 10 34:35 13 -5
9. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 10 33:29 12 0
10. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 10 14:35 8 -4
11. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 13:62 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com