Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

29.9.2019 15:30

Stonařov

11. Kozojed Petr
38. Příhoda Michal
47. Vacek David
86. Vacek David

52, 64. Šmerda Jakubzluta kartazluta kartacervena karta
53. Láznička Josefzluta karta
64. Bláha Zdeněkzluta karta
70. Nešpor Jiřízluta karta

4:3

(2:2)

M. Budějovice

23. Kosmák Josef
33. Horecký Jan
75. Novotný Vlastimil

50. Benda Janzluta karta
52. Pařízek Martinzluta karta

 

Poslední výsledky

A muži

14.6.2020 - 16:30

Příbyslavice

0 : 0

M. Budějovice

()

Příbyslavice vs M. Budějovice

B muži

13.6.2020 - 16:30

M. Budějovice B

0 : 0

Rouchovany

()

M. Budějovice B vs Rouchovany

Dorost

13.6.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Předín

()

M. Budějovice vs Předín

B muži

7.6.2020 - 16:30

Dukovany B

0 : 0

M. Budějovice B

()

Dukovany B vs M. Budějovice B

A muži

6.6.2020 - 16:30

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

B muži

31.5.2020 - 16:30

M. Budějovice B

0 : 0

Okříšky B

()

M. Budějovice B vs Okříšky B

A muži

30.5.2020 - 16:30

Nedvědice

0 : 0

M. Budějovice

()

Nedvědice vs M. Budějovice

Dorost

30.5.2020 - 10:00

M. Budějovice

0 : 0

Bystřice n.P.

()

M. Budějovice vs Bystřice n.P.

A muži

24.5.2020 - 16:30

M. Budějovice

0 : 0

Slavoj Polná B

()

M. Budějovice vs Slavoj Polná B

B muži

23.5.2020 - 16:30

Třebenice

0 : 0

M. Budějovice B

()

Třebenice vs M. Budějovice B

Dorost

23.5.2020 - 13:30

Dukovany

0 : 0

M. Budějovice

()

Dukovany vs M. Budějovice

A muži

17.5.2020 - 16:30

Velký Beranov

0 : 0

M. Budějovice

()

Velký Beranov vs M. Budějovice

B muži

16.5.2020 - 16:30

M. Budějovice B

0 : 0

Čáslavice-Sádek

()

M. Budějovice B vs Čáslavice-Sádek

Dorost

16.5.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Výčapy

()

M. Budějovice vs Výčapy

B muži

10.5.2020 - 16:30

Pyšel

0 : 0

M. Budějovice B

()

Pyšel vs M. Budějovice B

A muži

9.5.2020 - 16:30

M. Budějovice

0 : 0

Stonařov

()

M. Budějovice vs Stonařov

Dorost

9.5.2020 - 13:30

Radostín n.O.

0 : 0

M. Budějovice

()

Radostín n.O. vs M. Budějovice

A muži

3.5.2020 - 16:30

Rudíkov-Trnava

0 : 0

M. Budějovice

()

Rudíkov-Trnava vs M. Budějovice

B muži

2.5.2020 - 16:30

M. Budějovice B

0 : 0

Opatov

()

M. Budějovice B vs Opatov

Dorost

2.5.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Rad. Svratka

()

M. Budějovice vs Rad. Svratka

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 13 48:14 36 18
2. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 13 45:22 27 6
3. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 13 42:27 26 8
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 13 43:22 25 4
5. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 13 24:20 24 6
6. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 13 38:31 20 -1
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 13 26:33 16 -5
8. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 13 15:25 16 -5
9. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 13 21:21 13 -11
10. FC Bohdalov FC Bohdalov 13 27:31 13 -5
11. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 13 10:43 13 -5
12. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 13 25:38 12 -3
13. FK Rudíkov FK Rudíkov 13 18:32 10 -11
14. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 13 23:46 10 -8
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 13 70:22 33 12
2. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 13 34:27 28 22
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 13 52:29 26 5
4. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 13 42:26 26 8
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 13 38:19 24 3
6. SFK Dukovany 2001 B SFK Dukovany 2001 B 13 38:36 20 -4
7. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 13 37:34 19 1
8. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 13 22:33 18 0
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 13 27:34 15 -9
10. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 13 35:44 14 -10
11. FC Rapotice B FC Rapotice B 13 38:48 14 -4
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 13 23:40 13 -5
13. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 13 23:45 7 -14
14. TJ Kouty B TJ Kouty B 13 25:67 3 -18
# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Bystřice n. Pernštejnem SK Bystřice n. Pernštejnem 10 52:15 24 9
2. Předín Předín 10 35:22 19 1
3. FC PBS Velká Bíteš FC PBS Velká Bíteš 10 31:28 19 4
4. FC Náměšť n.O.-Vícenice FC Náměšť n.O.-Vícenice 10 29:23 15 0
5. Sokol Radostín n.Oslavou Sokol Radostín n.Oslavou 10 22:22 15 -3
6. TJ Rozsochy TJ Rozsochy 10 24:22 14 -1
7. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 10 42:36 13 -2
8. SFK Dukovany 2001 SFK Dukovany 2001 10 34:35 13 -5
9. FK TJ Radešínská Svratka FK TJ Radešínská Svratka 10 33:29 12 0
10. Jiskra Měřín Jiskra Měřín 10 14:35 8 -4
11. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 13:62 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com