Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

4.4.2020 15:30

M. Budějovice

0:0

Luka n.J.

 

Poslední výsledky

B muži

20.9.2020 - 15:30

M. Budějovice B

5 : 3

Radotice

(1:3)

M. Budějovice B vs Radotice

A muži

20.9.2020 - 15:30

Velká Bíteš B

1 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Velká Bíteš B vs M. Budějovice

Mladší žáci

20.9.2020 - 13:15

Třebelovice

1 : 6

M. Budějovice

()

Třebelovice vs M. Budějovice

Dorost

19.9.2020 - 14:00

M. Budějovice

4 : 4

Rapotice

(1:3)

M. Budějovice vs Rapotice

B muži

19.9.2020 - 00:00

M. Budějovice B

0 : 0

Radotice

()

M. Budějovice B vs Radotice

Dorost

19.9.2020 - 00:00

M. Budějovice

0 : 0

Rapotice

()

M. Budějovice vs Rapotice

Mladší žáci

19.9.2020 - 00:00

Třebelovice

0 : 0

M. Budějovice

()

Třebelovice vs M. Budějovice

B muži

13.9.2020 - 16:00

Hrotovice

4 : 1

M. Budějovice B

(2:0)

Hrotovice vs M. Budějovice B

Dorost

12.9.2020 - 16:00

Třebelovice

0 : 2

M. Budějovice

(0:1)

Třebelovice vs M. Budějovice

A muži

12.9.2020 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Mladší žáci

12.9.2020 - 10:00

M. Budějovice

1 : 4

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

9.9.2020 - 17:00

Blatnice

4 : 2

M. Budějovice

()

Blatnice vs M. Budějovice

B muži

6.9.2020 - 16:00

M. Budějovice B

2 : 1

Šebkovice B

(1:1)

M. Budějovice B vs Šebkovice B

A muži

5.9.2020 - 16:00

Slavoj Polná B

2 : 1

M. Budějovice

(1:0)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

Dorost

5.9.2020 - 13:30

Lipník

0 : 0

M. Budějovice

(0:0)

Lipník vs M. Budějovice

Mladší žáci

31.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

5 : 0

Čáslavice-Sádek

()

M. Budějovice vs Čáslavice-Sádek

B muži

30.8.2020 - 16:30

Jemnicko B

3 : 3

M. Budějovice B

(0:1)

Jemnicko B vs M. Budějovice B

A muži

29.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

1 : 4

Nedvědice

(1:2)

M. Budějovice vs Nedvědice

Dorost

29.8.2020 - 13:30

M. Budějovice

2 : 1

Jaroměřice n.R.

(2:0)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

Mladší žáci

26.8.2020 - 17:00

Okříšky B

5 : 3

M. Budějovice

()

Okříšky B vs M. Budějovice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 7 27:8 18 6
2. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 7 22:11 12 3
3. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 6 16:10 12 3
4. FC Bohdalov FC Bohdalov 7 13:10 12 0
5. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 6 16:15 12 0
6. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 7 11:11 12 3
7. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 7 14:14 11 -1
8. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 7 15:15 10 1
9. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 7 16:19 10 1
10. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 7 17:22 9 0
11. FK Rudíkov FK Rudíkov 7 16:21 8 -1
12. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 7 8:15 7 -5
13. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 7 4:14 4 -8
14. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 7 9:19 3 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 6 37:4 18 6
2. Předín Předín 7 30:12 18 6
3. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 7 34:11 16 7
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 7 19:15 15 6
5. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 5 21:8 13 7
6. FC Rapotice B FC Rapotice B 7 19:19 12 3
7. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 7 21:19 10 -2
8. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 7 16:16 7 -2
9. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 6 8:20 7 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 7 14:26 7 -5
11. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 7 14:31 4 -8
12. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 7 11:30 4 -8
13. TJ Kouty B TJ Kouty B 7 10:25 3 -6
14. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 7 14:32 3 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 5 23:8 12 6
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 5 12:9 9 3
3. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 5 17:19 7 -2
4. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 5 8:15 5 -1
5. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 5 9:11 4 -5
6. FC Rapotice FC Rapotice 5 12:19 3 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 6 27:14 13 4
2. SK Blatnice SK Blatnice 5 23:8 12 3
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 21:15 9 3
4. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 5 17:14 6 0
5. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 5 17:17 6 -3
6. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 4 6:11 4 1
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 5 6:38 0 -9
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com