Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Historie

Fotbal se hrál v Moravských Budějovicích již v roce 1907, ale k založení prvního moravskobudějovického klubu došlo teprve dne 25. března 1911, kdy vznikl Sportovní klub. Na zakládající schůzi v hostinci pana Schrámka „U bílého koníčka“ přišlo 22 nadšenců, z poloviny budoucí hráči a z poloviny kandidáti na první funkce ve výboru SK Moravské Budějovice. Předsedou oddílu se stal odborný učitel pan Ladislav Chválek. Hrálo se na hřišti Na tržišti a k průkopníkům fotbalu patřili např. panové Jirásek, Jahoda, Schulz, Mittner, Jaroš, Brunclík, Martinů, Šusta, Robíček, Šrámek ad. I. Světová válka znamenala přerušení činnosti klubu, ale hned po ní se začaly psát další stránky moravskobudějovické kopané. Přesně to bylo 25.4.1919, kdy došlo k obnovení Sportovního klubu.

V roce 1928 byl ve městě založen Dělnický sportovní klub neboli DSK, čímž vznikl pro SK konkurent. DSK i SK hrávaly II. třídu a spory o hřiště Na tržišti vedly k tomu, že sportovní klub vybudoval hřiště Na valech. Dresy DSK oblékali např. panové Cidlinský, Vídeňský, Holubec, Jenerál, Gala, později panové Roupec, Beránek, Vosika, Forman a další.

Pro SK mohl vyrůst konkurent již mnohem dříve – a to jedenáctka Rudé hvězdy. Ta byla založena v roce 1921 jako fotbalový odbor Jednotné proletářské tělovýchovy. Nebyla však klubem registrovaným a proto těžko hledala soupeře. Nepřízeň úřadů spolu s finančními těžkostmi způsobily, že se kolektiv v roce 1929 musel rozejít. Modré dresy s rudou hvězdou oblékali např. fotbalisté panové K. a F. Vedrovi, Janko, Kutil, Hotový, Urbánek, Makovička ad. Někteří hráči přešli po zániku do DSK a SK Moravské Budějovice.

Dne 16. května1939 se oba tyto kluby, tedy SK a DSK, spojily a vznikl AFK Mor. Budějovice neboliAtletický fotbalový klub. O spojení obou klubů se hlavní měrou přičinil jednatel klubu DSK pan Jan Láník a předseda SK Josef Křížek. Oba tito funkcionáři vycítili nutnost skončit s rivalitou a oba kluby sloučit. Pro sportovní veřejnost to bylo značné překvapení, ale zasvěcení se dívali do budoucnosti s novými nadějemi. Tito pánové byli mnohými nazýváni „hrobaři fotbalu“, ale již nedaleká budoucnost jim dala plně za pravdu. Mužstvo AFK se následně probojovalo do I. B. třídy, později však klub, díky vysokým nákladům na dopravu (hrálo se převážně v okolí Brna) požádal o vystoupení a hrála se opět II. třídu třebíčského okresu. Fotbal za AFK hráli např. panové Zerrich, Forman, H. a L. Klinerovi, panové Pacula, Bartušek, Beránek, Šrámek, Roupec, Václavek atd.

V roce 1941 se započalo s přebudováním nevyhovujícího hřiště Na Valech. Původní hřiště, což byla louka, se posunulo dále od řeky Rokytné a upravená plocha měla škvárovou plochu. Byly vybudovány dřevěné provozní budovy s kabinami pro mužstva, hospodáře a rozhodčí. Toto období bylo pro mužstvo AFK velmi úspěšné. Klub v této době reprezentovali např. pánové Cidlinský, Hotový, Kliner, Holý, Bartušek, Pokorný, Klubal, Šindler, Beránek, Roupec, Růžička. Klub dobře pracoval i s dorostenci, kteří se stali dvakrát mistry Horácka.

Po druhé světové válce se mužstvo AFK stalo vítězem II.třídy západomoravské župy fotbalové a vybojovalo si postup do I. B třídy této soutěže. Za pozornost stojí po roce 1949 několik výborných výsledků se silnými soupeři. Připomenout je třeba také výkon Ladislava Roupce, který začal s kopanou jako dorostenec v roce 1928 a ještě v roce 1956 hrál mistrovská utkání krajského přeboru Jihlavska. Na svém kontě má hodně přes tisíc utkání. V této době nese oddíl název Sokol Agrostroj Moravské Budějovice, začalo se hrát systémem jaro-podzim a také začala výstavba stadionu s atletickou dráhou Na Valech.

V roce 1951 se klub vrátil z prozatímního hřiště na letišti na přebudované hřiště Na valech, kde však byl projektován nevhodný systém odvodňování. Do kádru družstva tenkrát patřili pánové Šťava, Šplíchal, Zrost, Vojtěch, Fryč, Roupec, Šrámek, Švaříček, Šindler, Čermák, Vedra, Bartes, Pešl, Skoumal a další.

V roce 1952 byl zvolen nový název fotbalového oddílu, a to Sokol VŽKG Moravské Budějovice.Oddíl měl tři družstva dospělých v jednotlivých soutěžích a dále družstvo dorostu. A-mužstvo pokračovalo v krajském přeboru, B a C mužstvo startovalo v okresní soutěži. V A-mužstvu však došlo k vleklé hráčské krizi, která zapříčinila sestup do krajské soutěže.

V ročníku 1953 nesl oddíl název DSO Baník Moravské BudějoviceV roce 1955 bylo rozhodnuto o sloučení našeho DSO Baník, místních Slavoje a Tatranu a od roku 1957 nese kopaná název TJ Sokol Moravské Budějovice.

V roce 1960 došlo k návratu k dříve používaným názvům soutěží, a to krajský přebor, I.A a I.B třídy, okresní přebor a soutěž. Naší kopané se příliš nedařilo a došlo k sestupu až do okresního přeboru. V této době měl oddíl v soutěži pouze jedno družstvo dospělých. Po neúspěšném období vybojovalo mužstvo postup do I.B třídy, o což se postarali např. pánové Stark, Szabó, Jenerál, Procházka, Chromý, Moltaš, Hotový, Petrů, Vlk, Janeba, Kabelka, Martinů ad. Dochází také k systematické práci s mládeží, která se v blízké budoucnosti ukázala velice přínosná.

V 60-tých letech hraje A-mužstvo I.B třídu, B-mužstvo okresní přebor, dorost střídavě soutěže okresní a krajské a žáci soutěže okresní. Z těchto let připomeňme např. pány Kračmara, Seveldu, Vojáčeka, Martinů, Mešku, Mittnera, Tesaře, Moltaše, Bartese, Nechvátala, Dvořáka ad.

Velmi radostný byl pro náš fotbal rok 1971, kdy A-mužstvo vybojovalo postup do I.A. třídy. Žel celek vydržel v této soutěži jen rok a vrátil se zpět do  I. B třídy.

 V dubnu roku 1973 byla zahájena výstavba garáže pro autobus TJ a současně probíhala i II.etapa přestavby kuželny na kabiny, které již v dalším roce sloužily oddílu kopané.

Ročník 1978-1979 byl pro příznivce moravskobudějovických fotbalistů skutečným šokem. Obě družstva dospělých i obě žákovská družstva sestoupila do nižších soutěží. Hned následující rok však A-mužstvo suverénním způsobem postoupilo zpět do I. B třídy a na našem stadionu byla vybudována krytá tribuna, která moravskobudějovické kopané slouží dodnes. V této době hráli pánové Korbel, Plaček, Šplíchal, A. a J. Brabenec, Jelen, Škoda, Veselý, Hanák, Nedvědický, Klejdus, Kyzlink ad.

Velmi potěšitelný byl také příliv nejmladších hráčů, a proto byla roku 1981 založena „základna mládeže“, která v následující sezóně ve své soutěži zvítězila. V sezóně 1982-1983 bylo také úspěšné A-mužstvo, které po několikaletém úsilí zvítězilo ve skupině, ale díky reorganizaci nepostupovalo. Z tohoto období můžeme připomenout např. pánové: Číž, bratři Kloudovi, Dvořák, Šplíchal, Brabencovi, Švaříček, Kosmák, Jelen, Vavrík, Nedvědický, Plichta, Vranka, Fiala ad.. V následujících letech hrálo A mužstvo nadále I. B. třídu, B-mužstvo podávalo nevýrazné výkony v okresní soutěži, ale naopak dorostenci si vybojovali postup do krajského přeboru. Také žákovská družstva obsazovala přední místa ve svých soutěžích.

V roce 1986 byl z názvu vypuštěn Sokol a klub vystupoval pod hlavičkou TJ Moravské Budějovice.

V sezóně 1988-1989 se z důvodů rekonstrukce hrací plochy odehrála všechna domácí utkání na hřišti v Šebkovicích. I přes tento handicap dokázalo A – mužstvo vybojovat postup do I. A. třídy.Z hráčů, kteří přispěli k tomuto úspěchu, můžeme připomenout pány: Radkovského, Šplíchala, Dvořáka, J. a M. Tomanovi, Vranku, Pojezného, Klinera, Starka, bratry Kloudovi, Kulhánka, Růžičku, Formana ad. V této soutěži však A–mužstvo vydrželo pouze dvě sezóny. B-mužstvo, dorost a žáci hráli i nadále své soutěže na vedlejším škvárovém hřišti, které bylo vybudováno vedle hlavního hřiště v areálu Na valech.

V roce 1990 byl založen oddíl žen, který začal hrát svoji první mistrovskou sezónu na podzim tohoto roku, a to II.Moravskoslezskou ligu žen. V tomto oddíle nastupovaly např.: Berková, Mlaková, sestry Říhovi, sestry Lamačovi, Písařovicová, Tomanová, Janáková, Radová, sestry Svatovi, Boková ad. Další výraznou událostí tohoto roku bylodne 16.června 1990 slavnostní otevření travnatého hřiště, které až dodnes slouží našemu klubu.

V roce 1991 dochází k rozdělení TJ Moravské Budějovice na dvě části. Z TJ vystoupila asi 1/3 členů a vytvořila Sokol Moravské Budějovice, spadající pod Českou obec sokolskou, zbývající část členů pak změnila název na SK Moravské Budějovice, čímž se klub vrátil k původnímu názvu. Do SK patřily oddíly fotbal, lední hokej, sport pro všechny a klub českých turistů.

Za nejvydařenější sezónu fotbalového klubu v jeho 90-ti leté historii můžeme považovat ročník 1991 – 1992. V této sezóně dokázalo 5 našich mužstev vybojovat postup do vyšší soutěže. Mladší a starší žáci a dorost postoupili do župního přeboru, A–mužstvo se vrátilo do I. A třídy, kterou hraje dodnes a ženy si zajistily postup do I. Moravskoslezské ligy žen, kterého ovšem díky odchodu tří nejzkušenějších hráček na mateřskou dovolenou, nevyužily. Dále skončilo B – mužstvo na výborném druhém místě ve své III.třídě okresní soutěže.

Nadále dobré výkony žen vyústily v roce 1993 k postupu do I. MSLŽ. Stále se zlepšující výkony našich dorostenců vedly v roce 1994 k postupu do župního přeboru a v roce 1996 dokonce do divizní soutěže, což byla jasně nejvyšší dorostenecká soutěž, která se v Mor. Budějovicích hrála. Tento velký úspěch vybojovali: Jelen, Šplíchal, Řeřucha, Pikolon, Veselý, Kozárek, Černý, Jelínek, Macálka, Nováček, Motal, Krejčí, Oulehla, Klouda, bratři Pokorní ad. Pro tuto soutěž bylo nutno vytvořit dva týmy dorostenců, tzv. mladší a starší dorost. Divizní soutěž se však hrála v Moravských Budějovicích jen dvě sezóny.

Díky stále se snižujícímu počtu hráčů a zhoršujícím se výsledkům bylo v srpnu 1996 zrušeno B–mužstvo mužů. Ubývání hráčů poznamenalo také mužstvo A mužů, což se projevilo na zhoršeném herním projevu mužstva. Důsledkem toho A muži v sezoně 2000 - 2001 sestoupili do I.B třídy. Naopak našim žákům se v této sezoně dařilo a vybojovali si postup z okresního přeboru do I.třídy fotbalové župy. V důsledku chybějícího mužstva B mužů docházelo k odchodům řady hráčů, kteří se v A-čku neprosadili, a proto bylo v létě roku 2001 opět založeno.

V rámci nového uspořádání krajů a okresů došlo pro ročník 2002/2003 k reorganizaci fotbalových soutěží. SK Moravské Budějovice díky tomu nyní spadají do Krajské fotbalové soutěže Vysočina. A-čko mužů postoupili zpět do I.A třídy a žáci se posunuli do krajského přeboru. Sezóna 2001/2002 se vůbec nepovedla družstvu žen. Družstvo se zcela omladilo a jeho kostra se teprve tvoří. Z tohoto důvodu nebylo družstvo pro příští sezónu přihlášeno do II.moravskoslezské ligy žen, ale do okresního přeboru starších žáků, který budou hrát mimo soutěž.

A-čku mužů se sezóna 2002/2003 vůbec nepovedla a I.A třídu zakončili těsně nad sestupovými příčkami. B-čko mužů se už druhou sezónu marně snaží postoupit do III.třídy Třebíčska a sezónu zakončili na nepostupové stříbrné příčce. Dorostenci hrajicí pravidelně špici své soutěže a nesklamali ani v sezóně 2002/2003 a skončili na pěkném druhém místě v I.třídě KFS Vysočiny. Žáci hrají již druhou sezónu krajský přebor, ale tak jako loni, tak i letos je tato soutěž nad jejich síly. Družstvo žen odehrálo sezónu v okresním přeboru starších žáků a tato soutěž byla odpovídající jejich výkonnosti.

Významným úspěchem skončila sezóna 2005/2006. A-muži vyhráli 1.A třídu a postoupili do krajského přeboru. B-muži hrají i nadále v horních patrech tabulky III.třídy Třebíčska. Dorostenci dosáhli dalšího významného úspěchu, když dokázali již potřetí za sebou vyhrát I.třídu KFS Vysočiny a v jejich postupu do krajského přeboru jim bohužel brání jen povinnost mít dva dorosty (mladší a starší), na což není dostatek hráčů. Žáci hrají první sezónu krajský přebor a jak starší, tak mladší skončili v popředí svých tabulek. Družstvo žen hraje od sezóny 2004/2005 opět Moravskoslezkou ligu žen a snaží se v této soutěži prosadit.

Účinkování A-mužstva v krajském přeboru od ročníku 2006/07 je vždy bojem o záchranu. Nutno však dodat, že zatím pokaždé úspěšným. Výrazně k tomu napomáhají i individuality v mužstvu. Ať už je do brankář Jaromír Klouda, který byl vyhlášen nejlepším brankářem krajského přeboru v sezoně 2009/10 nebo nejlepší střelec Josef Šplíchal, který se vstřelenými brankami řadí ke špici krajských střelců. Mužstvo dorostu i nadále bojuje v horních patrech tabulky krajské soutěže. Ženy po účinkování v MSFL spadly po reorganizaci ženských soutěží v ročníku 2008/09 do moravskoslezské divize, kde bojují se střídavými úspěchy.

B-mužstvo mužů vybojovalo po dvou druhých místech ve III. třídě konečně v ročníku 2007/08 postup do nejvyšší okresní soutěže. Mužstva starší a mladší přípravky najdeme vždy mezi nejlepšími mužstvy okresního přeboru.

Od ročníku 2008/09 funguje mezi fotbalovými mužstvy i mužstvo předpřípravky, které nehraje pravidelné soutěže, ale připravuje se na trénincích a v přátelských zápasech na další účinkování v mládežnické kopané. Rok 2007 byl asi nejúspěšnější pro starší žáky. Pod vedením T. Kyzlinka a P. Šplíchala vybojovali čtvrtou příčku v tabulce krajského přeboru, ale dařilo se jim i na mimosoutěžním poli. Z mezinárodního turnaje v maďarském Gyoru si přivezli druhé místo z patnácti účastníků. Pod hlavičkou ZŠ TGM se zúčastnili finále Coca Cola cupu v Praze na Strahově, kde obsadili pěkné sedmé místo.

 

 

2009/2010

 

Před zahájením dalšího fotbalového ročníku se naše fotbalová veřejnost rozloučila s dlouholetým hráčem a funkcionářem Antonínem Šplíchalem.

V březnu 2010 pak fotbalový svět přišel o další velkou osobnost, pana Jaroslava Šebečka. Tento dlouholetý předseda oddílu byl v roce 2009 za celoživotní zásluhy o rozvoj fotbalu oceněn medailí dr. Václava Jíry.  Od roku 2010 má pak fotbalový oddíl nový výbor, zvolený na Valné hromadě v listopadu 2009, ve složení Milan Lapeš, Jaroslav Dostál, Zdeněk Kraus, Srečko Premar, Ludmila Kysilková, Jan Šplíchal. Do samotné soutěže vstoupil náš oddíl s šesti mládežnickými celky a třemi celky dospělých.

Muži „A“ vstoupili do dalšího účinkování v krajském přeboru pod vedením Antonína Hanka a Jana Šplíchala oslabeni o Karla Bustu, který přestoupil do Šebkovic. Podzimní část se jim vůbec nevydařila a  obsadili poslední místo. Kdo by byl řekl, že mužstvo s pěti body po podzimu zamíří k celkem pohodové záchraně se ziskem 24 bodů na jaře. Jen pět týmů bylo na jaře lepších. Mužstvo se mohlo opírat o Josefa Šplíchala, střelce 21 branek a Jaromíra Kloudu, který byl nominován do ideální sestavy krajského přeboru.

Dorost obsadil v KS I. třídy, pod vedením Josefa Šplíchala a Adama Škody celkově 9. místo.

Starší žáci pod vedením Bohuslava Veverky a Ladislava Baly zachraňovali příslušnost ke krajskému přeboru až v posledním kole v domácím utkání s lídrem přeboru z Nového Města na Moravě. Mladší žáky vedla trenérská dvojice Milan Horecký a Miroslav Benda a obsadili 10. místo.

Muži “B” pod vedením Tomáše Hanáka, Radka Macháčka a Kamila Brebence

na jaře sbírali spíše červené karty (celkem 4) než body a obsadili v okresním přeboru 11. místo.

Ženy hrály pod vedením Petra Klaudingera a Lenky Kopečkové MSDŽ a patřily k lepšímu průměru s konečným čtvrtým místem ze šesti týmů.

Starší přípravku vedli Slavomír Rumíšek a Miloš Pikal. Opět okupovali horní příčky tabulky a celkové třetí místo je úspěchem.

Mladší přípravka v tomto ročníku excelovala a svoji soutěž vyhrála. Ze šestnácti zápasů pouze jednou remizovala a jednou prohrála. Soupeřům nastříleli 108 branek a dostali pouze 10. Mužstvo v tomto ročníku vedl Pavel Šplíchal a Ludmila Kysilková.

Předpřípravka s trenérskou dvojicí Jaroslav Dostál a Martin Kuba hrála mimo soutěž “miniligu” a ze šesti týmů skončili na 3. místě. Nejlepším střelcem týmu byl Petr Kysilka s 80 brankami.

 

 

2010/2011

 

“A” mužstvo  má nového vedoucího v Radkovi Macháčkovi. Trenérem zůstává Antonín Hanek.  S 12. místem a 16 body po podzimu je celkem spokojenost. Své soupeře udolávali především standardními situacemi. Otázkou zůstává, co s týmem udělá možný odchod kanonýra Josefa Šplíchala (9 branek), okolo kterého krouží nejeden tým z vyšší soutěže. Na jaře se do mužstva vrátil z jihlavského působení Ondřej Busta. Josef Šplíchal si připsal premiérový start ve II. lize za 1. SC Znojmo proti Třinci. Mužstvo si s předstihem zajistilo účast v dalším ročníku krajského přeboru a s 34 body obsadili 11 místo. Obavy z odchodu Josefa Šplíchala do Znojma paradoxně rozptýlil jiný Šplíchal, jeho bratranec Lukáš, který skvěle dirigoval defenzivu a střílel důležité branky. Spolu s Jaromírem Kloudou se dostal i do ideální sestavy krajského přeboru ročníku 2010/2011.

Dorost se v krajské soutěži již delší dobu trápí střelecky a nedokáže proměnit ani vyložené šance. Posledních pět zápasů na jaře prohráli a zakončili soutěž na 8. místě. Mužstvo vedl Josef Šplíchal a Jan Šplíchal.

Starší žáky vedl na podzim Bohuslav Veverka a Michal Maar, na jaře pak František Nevařil a Milan Horecký. Dopláceli na výškovou převahu ostatních mužstev, ale přebor nakonec zachránili na 11. místě. Mladší žáci již nehrají na celé hřiště, ale na šířku jedné poloviny a po střídavých výsledcích obsadili předposlední 11. místo. Mužstvo vedl Slavomír Rumíšek, Miloš Pikal a Jaroslav Veleba.

Ženy pokračovaly v účinkování v MSDŽ a se stejným vedením skončily na třetím místě za Vrchovinou a Studencem.

“B” muže převzal v průběhu soutěže Karel Stark a dovedl je k devátému místu v okresním přeboru.

Starší přípravka 7 + 1 pod vedením Pavla Šplíchala hrála okresní přebor a nenašla přemožitele. Starší přípravku 4 + 1 v okresním přeboru vedl Jaroslav Dostál a Martin Kuba. Ze čtrnácti týmů obsadili jedenácté místo. Mladší přípravka 4 + 1 pod vedením Ludmily Kysilkové byla úspěšnější s konečným sedmým místem. Důležité bylo, že kluci a holky mohly hrát pravidelné soutěže. Na výsledku a umístění se nekladl takový důraz. Předpřípravka s Michalem Maarem nehrála žádnou soutěž a připravovala se v pravidelných trénincích a několika přípravných zápasech.

 

 

 

 

 

2011/2012

 

26.11.2011 proběhla u oddílu další volební Valná hromada, která do čela postavila výbor ve složení Milan Lapeš, Jaroslav Dostál, Jaromír Klouda, Srečko Premar, Zdeněk Kraus, Jaroslav Veselý, Pavel Stark, Tomáš Kyzlink.

Muži “A” s trenérem Antonínem Hankem a vedoucím Jaroslavem Veselým obsadili po podzimu jedenácté místo. O záchraně v krajském přeboru rozhodlo posledních sedm zápasů na jaře, ze který bylo šest vítězných a konečné třinácté místo. Hnací silou byl podle J. Kloudy týmový duch, ze kterého nikdo nevyčníval.

Dorostu v krajské soutěži pod vedením Filipa Šťastného, Bohuslava Veverky, Petra Maara a Bohuslava Hájka nedařilo a výsledkem bylo předposlední místo.

Starší žáci v krajském přeboru úspěšnou sezónu zakončili na šesté místo pod vedením Františka Nevařila a Martina Kabelky. Mohli se spolehnou na střelce Tomáše Pokorného s 32 brankami. Slavomír Rumíšek a Jaroslav Veleba dovedli mužstvo mladších žáků k jedenáctému místu.

Muže “B” dovedl Karel Stark k vítězství v okresním přeboru a možnost postupu do krajské soutěže 1. B třídy. Tuto možnost nakonec nevyužili a postup odmítli s tím, že okresní přebor je pro ně s ohledem na úzký hráčský kádr stropem.

Ženy nadále hrály v MSDŽ a z deseti týmu obsadily šesté místo.

Žáci “B” se v okresním přeboru 7+1 vyšplhali až na třetí příčku za mužstva Budišov/Nárameč a Dukovany. Úspěšné mužstvo vedli Pavel Šplíchal a Jaroslav Dostál. Výborně si vedla i mladší přípravka 4+1 za vedení Miloše Pikala a Michala

Maara a obsadila za Přibyslavicemi (72 bodů) druhé místo s 55 body. Nejlepším střelcem byl Jan Pánek s 68 brankami.

 

 

2012/2013

 

Kádr mužů “A” v krajském přeboru čítá pouze vlastní hráče s vyjímkou v podobě Aleše Pacase z Jakubova a Václava Tomana z Nových Syrovic. Do kádru přestoupil z Třebíče Tomáš Kyzlink. Po skvělém začátku došel mužstvu dech a výsledkem je poslední místo se třinácti body. Na jaře převzal mužstvo po Antonímu Hankovi Jiří Simandl. Tomáš Kyzlink odešel na hostování do Jaroměřic

a Aleš Pacas ukončil hostování a vrátil se do Jakubova. Začátek jara musel být kvůli počasí odložen o tři týdny. Záchrana se nakonec podařila a rozhodující bylo vítězství 1:3 tři kola před koncem v Nové Vsi, která nakonec krajský přebor opustila. “Z dvanácti jarních zápasů jsme hned v sedmi případech bodovali, ale v této balance je skryto hned pět remíz, což tým sráží dolů”, řekl při hodnocení ročníku trenér Jiří Simandl. “Neproměníme šance, vzápětí dostaneme branku a už se nedokážeme vrátit do zápasu,” posteskl si trenér.

Dorost v krajské soutěži převzal Petr Klaudinger s Pavlem Paculou a Filipem Šťastným. Páté místo po podzimu se změnilo na jaře v místo šesté a pouhé dva bodyod postupu do krajského přeboru. O možnost postupu přišli v posledním zápase v Jaroměřicích, když inkasovali v poslední minutě a pouze remizovali 1:1.

Starší žáky v dalším ročníku krajského přeboru vedl Pavel Šplíchal a Slavomír Rumíšek, mladší pak Tomáš Kyzlink ml.. Starší žáci udrželi na jaře podzimní desáté místo a mladší si po podzimu o jedno místo pohoršili a obsadili šesté místo. Starších žáků byl po  celou dobu nedostatek a tak si museli vypomáhat hráči z mladších žáku.

Muži “B” pod vedením Karla Starka a Lukáše Šplíchala zakončili podzim na vynikajícím druhém místě za Novými Syrovicemi. Na jaře se jim už tak neadřilo a klasli na páté místo, když některé zápasy prohráli rozdílem třídy.

Ženám se v tomto ročníku MSDŽ tolik nedařilo a pod vedením hrající Lenky Kopečkové obsadili osmé místo z deseti týmů.

Béčko mladších žáků 7+1 v okresním přeboru po generační obměně a proti vyspělejším soupeřům neuspěli a skončili předposlední. Mužstvo vedl Miloš Pikal a Michal Maar. Starší přípravka 5+1 v okresním přeboru pod vedením Miloše Pikala a Dominika Okoše hrála na co měla a z deseti týmů obsadila šesté místo. Mohli se spolehnout na Jana Pánka, který zatížil konta soupeřů 53 brankami.

Mladší přípravka 4+1, kterou nově převzal Jiří Kvapil, Jan Tuček a Lukáš Šplíchal, v devítičlenném peletonu obsadila čtvrté místo. Ondřej Hanák a Pavel Matušina nastříleli soupeřům shodně po 32 brankách.

Mužstvo předpřípravky se nadále připravuje na své další působení v oddílemv pravidelných trénincích pod vedením Jiřího Dostála.

 

 

2013/2014

 

Na podzim byla opět po dvou letech volební Valná hromada, kde delegati zvolili nový výbor ve složení Milan Lapeš, Jaroslav Dostál, Jaromír Klouda, Jaroslav Veselý, Zdeněk Kraus, Libor Stehlík, Tomáš Kyzlink, Pavel Stark.

B-mužstvo mužů bylo odhlášeno z elitní soutěže okresu kvůli nedostatečnému počtu hráčů.

Muže “A” vedl opět Jiří Simandl s vedoucím Karlem Starkem.  Mužstvo opustil Marek Černý, který odešel do Rakouska a Josef Šplíchal odcházející na hostování do Jemnice. Do Jakubova odešli na hostování Filip Šťastný a Kamil Svoboda a Lukáš Šplíchal ukončil činnost. Do mužstva byli zařazení dorostenci Petr Benda,

Pavel Šťastný a Aleš Svoboda. Po skvělém úvodu a horším závěru podzimu z toho bylo jedenácté místo s 20 body. Jaro převzala trenérská dvojice Petr Kylíšek a Tomáš Kyzlink st. Tým, který má jaro vždy lepší přidal dalších 27 bodů a obsadil celkově 5. místo. Utkání se hrála z popudu realizačního týmu v neděli dopoledne.

Dorost v krajské soutěži pod vedením Pavla Paculi si vedl skvěle a po podzimu držel druhé místo s 24 body, dva body za vedoucím mužstvem Nedvědic. Dobře rozehraný ročník zakončili na jaře vítězstvím ve skupině se 48 body a skórem 81:28. Z 22 zápasů prohráli pouze dvakrát a šest zápasů remizovali. Vybojovali si tak postup do krajského přeboru.

Žákům se další podzim v krajském přeboru vůbec nevydařil. Starší žáci skončili se  třemi body na posledním jedenáctém místě a mladší byli jen o stupínek lepší.  Jaro žádné zlepšení nepřineslo a poslední místo se šesti body znamenalo sestup. Mladší si sice na jaře o jednu příčku polepšili, ale následovali starší žáky o třídu níž.

Mladší žáci hrají od tohoto ročníku na hrací ploše, která je mezi pokutovými územíni klasického fotbalového hřiště s počtem hráčů 8 + 1.

Starší přípravka 5+1 byla tvořena z loňské mladší přípravky a se stejným vedením J. Kvapil, J. Tuček a L. Šplíchal obsadila 4. místo.

Ženy opustily moravskoslezskou divizi z důvodu malého počtu hráček a generační obměny. Přihlásili se do neoficiálního krajského přeboru, ve kterém hrály čtyřkolové s dalšími třemi mužstvy. Po výhrách ve  všech dvanácti zápasech obsadily první místo.

Předpřípravka se nadále připravuje v pravidelných trénincích a přípravných zápasech.

 

 

2014/2015

 

“A” mužstvo v krajském přeboru i nadále vede Petr Kylíšek a Tomáš Kyzlink st. Mužstvo opustil Václav Toman, který se vrátil zpět do Nových Syrovic a Zdeněk Škoda ukončil činnost. Do mužstva přišel na hostování David Šibor z Jakubova a Miroslav Svoboda na Junior start z Chlístova. I s předehrávaným prvním jarním kolem získali 20 bodů a dosáhli na desáté místo. Do jarní části posíli tým na hostování Karel Busta ze Šebkovic. Jaro bylo opět excelentní. Mužstvo prohrálo pouze dvakrát, získalo dalších 28 bodů a vytvořilo klubový rekord v počtu získaných bodů. Konečných 48 bodů znamenalo 7. místo. K rekordu pomohlo i 16 branek Josefa Šplíchala a devět vychytaných zápasů bez obdržené branky Jaromíra Kloudy.

Dorost, který postoupil do krajského přeboru převzalo vedení ve složení Petr Klaudinger, Miroslav Benda, Milan Horecký a Jaroslav  Veselý. Po podzimu i po jaru okupovali páté místo s celkovým počtem 35 bodů.

Starší žáci v krajském přeboru pod vedením Pavla Šplíchala a Slavomíra Rumíška a mladší pod vedením Libora Stehlíka, Antonína Fialy a Ludmily Kysilkové jsou opět na sestupových místech. Obě mužstva obsadila jedenácté místo z dvanácti týmů. Starší z dvanácti body a mladší se šesti body. Obě mužstva opustila přebor a v příštím ročníku budou hrát pouze krajskou soutěž.

Kvalitní trenérská práce JIřího Kvapila a Jana Tučka u starší přípravky v okresním přeboru přinesla ovoce v podobě vítězství v tomto ročníku. Na podzim vybojovali 45 bodů (15  0  3) a jaro dokončili z 94 body (31  1  4) a brankovým poměrem 223:56. O nejvíc branek v síti soupeřů se postural Pavel Matušina – 63 branek a Filip Nguyen se 60 brankami. Rozjeté mužstvo zvítězilo i ve III. ročníku turnaje “O pohár předsedy OFS Třebíč”. Mladší přípravka 4+1 vedená Milanem Lapešem, Kamilem Kašíkem a Pavlem Paculou v devítičlenném okresním přeboru obsadila sedmé místo s 27 body.

Ženy v neoficiálním krajském přeboru hrály s dalšími čtyřmi mužstvy a obsadily celkové 2. místo za Jevišovicemi, které budou hrát od příštího roku v divizi.

 

 

2015/2016

 

Dva roku uplynuly a na podzim byla opět Valná hromada, která zvolila do čela Sportovního klubu Mor. Budějovice nový výbor ve složení Milan Lapeš, Jaroslav Dostál, Jaromír Klouda, Jaroslav Veselý, Zdeněk Kraus, Libor Stehlík, Tomáš Kyzlink,Pavel Stark, Radek Puchnar.

Muži zahájili jubilejní desátý rok v krajském přeboru pod stejným vedením. Přebor se vrátil ke 14 týmům, čímž odpaly vložené středeční zápasy a navíc končí papírování a vše bude probíha už jen elektronicky, což se týká i zápisů mistrovských utkání. Do mužstva přišel na hostování Matěj Šplíchal na hostování z IE Znojmo a odešli David Šibor po ukončení hostování zpět do Jakubova, Marek Máca, který ukončil junior start z Třebelovice a Jiří Trnka taktéž po ukončení junior startu z Blatnice. Dále odešel Josef Šplíchal do Rakouska. Po podzimu, opět s předehrávkou prvního jarního kola obsadili 9. místo se 17 body. Tým v domácím prostředí příliš rozdával, obecně se pak potýkal s disciplinou. Čtyři červené karty hovoří za vše.

Na jaro se do mužstva vrátil z Rakouska Josef Šplíchal. Do Rakouska naopak odešel Pavel Šťastný. Mužstvo na jaře v klidu dokráčlo k pohodové záchraně, když obsadilo 9. místo s 34 body. Ondřej Busta se dostal do ideální sestavy krajského přeboru.

 Dorost v krajském přeboru vedl Astrit Kabashaj a Radek Puchnar. Ve dvanáctičlenném přeboru po podzimní desáté příčce sin a jaře o jednu příčku polepšili s 23 body. Žáci po sestupu do krajské soutěže a omlazení hráli opět spíše o udržení v soutěži.

Starší žáci i mladší nakonec obsadili shodně předposlední sedmé místo. Starší žáky vedl Pavel Šplíchal a mladší Tomáš Kyzlink ml.

Starší přípravka 5+1 v okresním přeboru pod vedením Jiřího Kvapila a Jana Tučka opět prokazovala svoje kvality a v soutěži obsadila druhé místo s 61 body. Nejlepším střelcem byl Pavel Matušina s 69 brankami.

Mladší přípravka 4+1 v okresním přeboru navázala na výsledky starší přípravky a obsadila též druhé místo s 62 body. V průběhu sezony je vedl Pavel Pacula a Slavomír Rumíšek.

Ženy se v neoficiálním krajském přeboru se potýkaly s nedostatkem hráček i přihlášených mužstev. Nakonce hrála soutěž pouze čtyři mužstva na stejných rozměrech hřiště jako mladší žáci a osmi hráčkami (7+1). V soutěži obsadily první místo se 30 body.

Předpřípravka se pod vedením Jiřího Dostála připravuje pouze v pravidelných trénincích.

 

 

2016/2017

 

V ročníku 2016/17 došlo v kádru mužů k dalším změnám. Hostování ukončil Karel Busta a vrátil se do Šebkovic a Matěj Šplíchal, který se vrátil do IE Znojmo. Do

mužstva se zapojili dorostenci a po vice než ročním zranění se vrátil Libor Veselý.

Omlazenému týmu se nedařilo a s 8 body obsadil předposlední místo s bodovým náskokem před Jemnickem. Po podzimu ukončil svoji trenérskou činnost v mužstvu Petr Kylíšek a vystřídal ho Tomáš Kyzlink ml. Mužstvo přidalo dalších jedenáct bodů, posunulo se na dvanácté místo, ale krajský přebor se zachránit nepodařilo.

Po jedenácti letech tak Moravské Budějovice sestupují do krajské soutěže 1.A tř.

Dorost podstatně omladil kádr, což vedlo výbor SK k rozhodnutí přihlásit ho v tomto ročníku o soutěž níž, tedy do krajské soutěže. Podzimní páté místo s 19 body bylo pro tento tým úspěchem. Stejně si vedli i na jaře a šestá příčka s 28 body nebyla tak špatná. Dorost vedl Tomáš Kyzlink st. a Radek Puchnar.

Krajské soutěže žáků se potýkají s nedostatkem mužstev a tak jsou skupiny pouze osmičlenné. Soutěž se tak hraje tříkolově.  Žáci nadále bojují s výškovou převahou soupeřů, což znamenalo pro starší žáky po podzimu poslední místo bez jediného bodu a brankovým poměrem 1:66. Mladší žáci byli o něco lepší a s 9 body se umístili na šestém místě. Jaro zlepšení nepřineslo a pouze jedna výhra, jedna remíza a devatenáct proher se skóre 8:105 přikovaly starší žáky na poslední místo.

Mladší žáci byli o stupínek lepší s 18 body. Výbor se potýkal ještě s jedním problémem a to nedostatkem trenérů. U žáků tak působili pouze dva trenéři.

U mladších Tomáš Kyzlink ml. a u starších Pavel Šplíchal.

Ženy v krajském přeboru 7+1 měly za soupeře pouze dvě mužstva – Přibyslavice  a Chlístov. Po dvoukolovém podzimu byly bez prohry první. Na jaře oba soupeři své týmy dohromady nedaly a tak se nehrálo.

Starší přípravka 5+1 v okresním přeboru pod vedením Pavla Paculy střídala lepší a horší okamžiky a po podzimu byla na šestém místě. Jaro zlepšení nepřineslo a konečné sedmé místo s 28 body je odrazem odchodu zkušených hráčů a omlazení týmu.

Stejně na tom byla i mladší přípravka 4+1, kterou vedl Milan Lapeš, Jozef Krajčo a Vlastimil Novotný. Mužstvo hrálo většinou proti starším soupeřům a po základní části skončilo na posledním místě. Určité zlepšení se projevilo v nadstavbové části, kterou mladší přípravka odehrála po ukončení základní části.

Předpřípravka se dále připravuje pod vedením Jiřího Dostála mimo organizované soutěže pouze v pravidelných trénincích, kde si osvojují základní znalosti fotbalu.

 

 

2017/2018

 

Do KS 1.A třídy nastoupili muži pod vedením Jaromíra Kloudy, Libora Stehlíka, Radka Puchnara a Pavla Šplíchala st. Mužstvo bylo oslabeno o Tomáše Kyzlinka, který odešel do Rakouska, Milana Procházku, který přestoupil do Nových Syrovic.

Zranění nedovolilo zapojit se do bojů o body Vojtovi Duškovi a ze studijních důvodů přerušil hráčskou činnost Aleš Svoboda. Do týmu se naopak vrátili po dlouhodobém zranění Libor Stehlík a Ondřej Busta. Úvod soutěže se mužstvu nevydařil a své první body získali až v sedmém kole. Podzim pak zakončili debaklem 0:7 od Budišova na posledním místě. I přes částečné zlepšení na jaře pod vedením Lukáše Šplíchala a Jana Šplíchala se nepodařilo soutěž zachránit a následoval druhý sestup v řadě spolu s poslední Černíčí. Nejlepším střelcem mužstva byl navrátívší se Aleš Svoboda s osmi brankami.

Dorost pod vedením Jaroslava Dostála a Radka Puchnara nenavázal na loňské šesté místo a s pouhými deseti body za tři výhry a jednu remízu obsadil poslední jedenácté místo. Mužstvo se mohlo spoléhat na střelecky disponovaného Davida Ledeckého, který zatížil konto soupeřů šesti brankami.

Starší a mladší žáci v KS 1. třídy mají nadále problem s nedostatkem trenérů. Obě mužstva vedl v tomto ročníku pouze Pavel Šplíchal s asistenty z řad dorostenců –

Jonášem Šplíchalem, Davidem Puchnarem, Štěpánem Rumíškem a Mateo Premarem. Hrálo se opět tříkolově ve skupinách o osmi mužstvech. Starší žáci obsadili opět poslední místo pouze s jednou výhrou a šesti remízami. Mladší žáci pak byli o stupínek lepší s dvěma výhrami, třemi remízami a šestnácti prohrami.

K nejlepším střelcům u starších žáků patřil Filip Nguyen se čtyřmi brakami a u mladších Matěj Tuček se sedmi brankami.

Opět bylo založeno B-mužstvo a pod vedením Antonína Hanka a hrajícího asistenta Jiřího Kvapila bojovalo úspěšně v nejnižší IV. třídě OP. Po druhém místě na podzim pokračovali v dobrých výsledcích i na jaře a vybojovali první místo po patnácti výhrách a třech prohrách se skórem 72:40. Postoupili tak do baráže o III. třídu, kde je čekalo mužstvo Březníku. Po domácí výhře 1:0 deklasovali svého soupeře na jeho hřišti 2:6 a do III. třídy OP postoupili. Nejlepším střelcem mužstva byl se třinácti brankami Jiří Kvapil.

Starší přípravka pod vedením Pavla Paculy a Lenky Kopečkové si vedla ve skupině se střídavými úspěchy. Po odehrání zápasů ve skupině obsadily čtvrté místo, což je zařadilo do skupiny o umístění na 8.-14. místě. Zde obsadili za Čáslavicemi a Okříškami třetí místo, což znamenalo celkově desátou příčku. V základní skupině byli nejlepšími střelci Tomáš Kašík a Patrik Slabý s jednadvaceti brankami. V nadstavbové části pak přidal Tomáš Kašík dalších sedmnáct branek.

V halové Zimní lize organizované OFS Třebíč obsadili šesté místo z 21 mužstev.

Mladší přípravku vedl v tomto ročníku Milan Lapeš spolu s Vlastimilem Novotným a
Jozefem Krajčem. V základní části obsadili čtvrté místo a tak na jaře hráli ve skupině o 9.-15. místo. Střelecky se nejvíce prosazoval s dvaceti brankami Jáchym Okoš.

Ve skupině o umístění obsadili čtvrté místo za mužstvyFŠ Třebíč “B”, Jemnickem a Valčí, což znamenalo celkově dvanácté místo. Nejlepším střelcem byl s deseti brankami Patrik Večeřa. V Zimní lize pak obsadili dvanácté místo z 21 mužstev.

 

 

2018/2019

 

Na Valné hromadě 3.11.2018 byl zvolen nový výbor ve složení Milan Lapeš, Jaroslav Dostál, Ondřej Dvořák, Zdeněk Kraus, Tomáš Kyzlink ml., Libor Stehlík, Tomáš Kyzlink, Jiří Kvapil, Pavel Stark. Předsedou byl zvolen Milan Lapeš.

Muži po dvou sestupech zakotvili v nejnižší třídě KP. Pod vedením Lukáše Šplíchala, Jana Šplíchala a Pavla Šplíchal st. obsadili po podzimu třetí místo za suverénem z Měřína a Přibyslavicemi. Na jaře pod vedením Jana Šplíchal a Pavla Šplíchala st.

se po třech úvodních výhrách dotáhli na vedoucí Měřín na dva body. V domácím zápase o první místo s nimi remizovali pouze 0:0. Poté následovali čtyři prohry a pád na čtvrté místo. V závěru sezony začal domácím docházet dech. Důvodem byl pokles formy, hodně zraněných hráčů a výpomoc hráčů v rezervním mužstvu. Výsledkem tak byl až páté místo. Nejlepším střelcem mužstva byl Libor Stehlík s devatenácti brankami.

Dorost v KS 1. třídy pod vedením Tomáš Kyzlinka ml. a Ondřeje Dvořáka se opět trápil se svými soupeři a získal na podzim pouze jediný bod. Jaro zahájili výborně a zvítězili v úvodních třech zápasech. Poté upadli do původních výkonů a zisk pouhých čtyř bodů ze zbývajících zápasů znamenal poslední místo. V mužstvu vynikal opět střelec David Ledecký, který zaznamenal 24 branek.

Rezervní mužstvo mužů ve III. třídě pod vedením Antonína Hanka a Jiřího Kvapila bojovalo se střídavými úspěchy a podzim zakončili na šestém místě. Jaro se jim nevydařilo a zisk pouhých čtrnácti bodů znamenal až jedenácté místo. Střelecky se prosadil ve třinácti případech Miroslav Buďa.

Nedostatek hráčů v kategorii starších žáků přinutil výbor přihlásit obě žákovské kategorie pouze do okresního přeboru, kde se hraje na menším hřišti (pouze mezi velkými vápny) a s menším počtem hráčů (7+1). Mužstvo vedené Pavlem Šplíchalem ml. a asistenty Štěpánem Rumíškem a Mario Premarem odehrálo celou sezonu v úzkém kádru deseti hráčů, ale vedlo si výborně. Na podzim obsadili v základní skupině druhé místo za Třebelovicemi, což pro jaro znamenalo účast ve zlaté skupině o 1.-6. místo (hrálo se dvoukolově). Až do konce soutěže bojovali o první místo ve skupině. Prohra s HFK Třebíč “B” a hlavně s Valčí znamenala druhé místo se stejným počtem bodů jako výtězný HFK Třebíč “B” pouze horším skore.

Střelecky se prosadili s třiceti brankami Filip Nguyen a dvacetišesti brankami Pavel Kolman.

Mladší žáky vedl na podzim v OP Pavel Pacula s Lenkou Kopečkovou. Střídavé úspěchy znamenaly po podzimu třetí místo za Jemnickem a Podhoráckem.

Do jarních bojů ve stříbrné skupině o 7.-12. místo vystřídal Pavla Paculu ve funkci trenéra Libor Stehlík.Po průměrných výkonech obsadili v této skupině čtvrté místo.

Celkově tak skončili v OP na desátém místě. Střelecky se prosadili se čtrnácti brankami Jan Pojezný a s deseti brankami Tomáš Kašík a Ondřej Kvapil.

V Zimní lize skončili mladší žáci na osmém místě ze 17 mužstev.

Starší přípravce pod vedením Milana Lapeše a Mateo Premara se nedařilo podle představ a výsledkem bylo pouze šesté místo v základní skupině. Na jaře tak bojovali pouze ve stříbrné skupině o 11.-19. místo. Pokračovali v nevyrovnaných výkonech a obsadili v ní čtvrté místo a skončili tak celkově na čtrnáctém místě v OP.

Střelecky opět zářil Jáchym Okoš s 21 brankami a Jan Němeček s 20 brankami.

Zimní ligy se zúčastnilo 19 mužstev a naše přípravka obsadila osmé místo.

Mladší přípravce pod vedením Jiřího Kvapila, Pavla Sedláka a Miloše Večeři si vedla o hodně lépe a základní skupinu zakončila na třetím místě za Novými Syrovicemi a Starou Říší. Výborné výsledky pak předvedla i na jaře ve zlaté skupině o 1.-12. místo. Prohráli pouze úvodní utkání v Březníku a poté už ztratili pouze pět bodu za remízy. Obsadili tak druhé místo pouhé dva body za vítězným Březníkem za šestnáct výher, pět remíz a jednu prohru. Soupeřům nastříleli 110 branek a obdrželi pouze 47. Střlecky se nejvíce dařilo Patrikovi Večeřovi s 32 brankami a Kryštofovi Drexlerovi s 20 brankami.

Po soutěži proběhla v oddíle další Valná hromada 21. června 2019 jelikož z funkce předsedy odstoupil na vlastní žádost Milan Lapeš a zemřel další člen výboru Pavel Stark. Valná hromada odsouhlasila, aby výbor pokračoval ve zbývajícím počtu sedmi členů. Předsedou byl zvolen Libor Stehlík. Dalšími členy zůstávají Jaroslav Dostál, Ondřej Dvořák, Jiří Kvapil, Zdeněk Kraus, Tomáš Kyzlink a Tomáš Kyzlink ml.

Předpřípravka pod vedením Tomáše Pokorného se připravuje na své další působení v týmech Mor. Budějovic v pravidelných trénincích a žádddné soutěže nehraje.

 

2019/2020

 

Mužstvo mužů zahájilo druhý rok v základní skupine KP pod vedením Jana Šplíchala a Pavla Šplíchala st. Mužstvo opustil David Puchnar, který odešel do Litohoře. Posilou měl být Tomáš Kyzlink, který se vrátil z Rakouska a Jonáš Šplíchal, který se vrátil z HFK Třebíč. Oba dva se však v úvodu sezony zranili a tak se do branky musel vrátit Jaroslav Jelínek, který oznámil konec hráčské kariéry. Cílem bylo hrát opět o špici tabulky. Nevyrovnané výkony a úzký hráčský kádr usadili mužstvo na šestém místě. Střelecky se na podzim prosadili Jan Horecký se sedmi brankami a Josef Kosmák a Pavel Stark se šesti brankami.

Dorost v KS 1. třídy vedli opět Tomáš Kyzlink ml. a Ondřej Dvořák. Pouhé dvě výhry na podzim opět přikovaly dorost na poslední místo tabulky. V sestavě citelně chyběl dlouhodobě zraněný David Ledecký a Jonáš Šplíchal. Z důvodu zranění nebo z osobních důvodů pak chybělo dalších sedm hráčů. Tým tak musel být doplňován staršími žáky, což se táhlo celým podzimem.  Mezi střelci pak byli nejlepší Matouš Neubauer se čtyřmi brankami a Ondřej Fedra se třemi brankami.

Rezerva mužů ve III. třídě OS pod vedením Antonína Hanka si vedla výborně. Hlavně domácí hřiště bylo pro hostující mužstva nedobytnou tvrzí. Svědčí o tom pět výher a pouze jedna remíza v úvodním zápase s rezervou Jemnicka. Když se k tomu přidaly i slušné výkony na venkovních hřištích je z toho po podzimu čtvrté místo za osm výher dvě remízy a tři prohry. Střelecky se opět dařilo Miroslavu Buďovi s deseti brankami a Michalovi Černému s devíti brankami.

Stále s omezeným hráčským kádrem zahájili starší žáci za vedení Pavla Šplíchala ml.

a Mario Premara další sezonu v OP. V osmičlené skupině figurují zatím na třetím místě za bezkonkurenčním spojeným mužstvem Rokytnice a Želetavy (bez prohry) a Jemnickem. Zbývající zápasy se budou dohrávat na jaře a poté budou mužstva rozdělena do skupin o umístění. Nejlepším střelcem byl Matěj Kotlár s patnácti brankami.

Mužstvo mladších žáků nebylo do soutěží OP přihlášeno pro nedostatečný počet hráčů této kategorie. Byly však přihlášena dvě mužstva starších přípravek.

Starší přípravku “A” v OP vede Milan Lapeš a Mateo Premar. Zbytečné remízy s Lipníkem a prohra s Podhoráckem připravily mužstvo o první místo v tabulce, které patří Blatnici. Nejlepším střelcem mužstva je opět Jan Němeček s 29 brankami.

Starší přípravka “B” pod vedením Jiřího Kvapila a Miloše Večeři doplácela v soutěži na účast nebo neúčast hokejistů v naší sestavě. Výsledkem je tak pouze šesté místo před jarní dohrávkou základní části. Nejlepším podzimním střelcem je opět Patrik Večeřa s 24 brankami.

V Zimní lize obsadila starší přípravka “A” deváté místo a starší přípravka “B” obsadila 13. místo z 23 mužstev.

Mladší přípravky se pro tuto sezonu ujal Jonáš Šplíchal a Lenka Kopečková.

Výsledkově se jim dařilo a jsou na třetím místě o bod za dvojicí Podhorácko, Jemnicko. Brankově exceloval Kryštof Drexler s 36 trefami.

Zimní liga se mužstvu nevydařila a 17. místo z 26 mužstev je zklamáním.

Všechna utkání přípravek budou po jarní dohrávce základních skupin rozdělena podle pořadí do skupin o umístění.

Předpřípravka trénuje pod vedením hráčů A-mužstva Pavla Starka a Jana Horeckého v pravidelných trénincích a žádné soutěže nehraje.

Na základě rozhodnutí VV FAČR ze dne 7.4.2020 byla veškerá mistrovská a pohárová utkání z důvodu  vyhlášení nouzového stavu vládou ČR zrušena ke dni

8.4.2020. Jarní část se nebude dohrávat a platí tabulky po podzimní části.

2020/2021

 

Po ukončení nouzového stavu, ještě před zahájením nového ročníku, se podařilo partě kolem Libora Stehlíka a Tomáše Kyzlinka ml. uspořádat nadační turnaj v malé kopané „O krtečkův pohár“. Zúčastnilo se 21 týmů z celé republiky. Kvůli Covidu19 bohužel nepřijela již přihlášená mužstva ze Slovenska a Rakouska. Tento turnaj však nebyl pouze o fotbale. Na konto nadačního fondu dětské onkologie Krtek   fakultní nemocnice Brno byla odeslána částka 111.960 Kč. Všem organizátorům, týmům a sponzorům tohoto turnaje patří velký dík.

 

Z hráčského kádru dospělých přerušil ze zdravotních důvodů činnost Aleš Svoboda, ze studijních důvodů Jonáš Šplíchal. Robin Hobza se vrátil do mateřského oddílu. Tomáš Kopeček nenastupoval z důvodu zranění a Libor Veselý kvůli práci nastoupil pouze v několika utkáních. Jaroslav Jelínek definitivně ukončil sportovní činnost. Do oddílu přišel Michal Šabatka z Blatnice a Jan Čech z Třebelovic.

 

Do soutěžního ročníku nastoupily Moravské Budějovice s osmičkou mužstev.

 

Muži „A“ pod vedením Jana Šplíchala a Pavla Šplíchala bojovali v krajské soutěži 1.B třídy KFS Vysočina. Muži „B“ v okresní soutěži III. třídy vedl Antonín Hanek.

 

Dorostence v okresním přeboru OFS Třebíč/Jihlava vedl Ondřej Dvořák a Tomáš Kyzlink ml. Starší žáci se pro tento ročník, kvůli nedostatku hráčů, spojili se sousední Blatnicí a vedl je Pavel Šplíchal ml. Mladší žáci za trenérského vedení Milana Lapeše a Mateo Premara nastupovali též v okresním přeboru OFS Třebíč. Starší přípravka měla v okresním přeboru OFS Třebíč dvě mužstva.

 

„A“ vedli Jiří Kvapil a Martin Večeřa, „B“ pak Pavel Stark a Jan Horecký. Mladší přípravku v okresní přeboru OFS Třebíč vedl Jonáš Šplíchal a Lenka Kopečková.

 

Rozehrané soutěže byly kvůli další vlně Corona viru přerušeny ode dne 12. října 2020 a neodehrané zápasy byly odloženy na jaro 2021. Po několikerém odložení začátku jarní části bylo dne 4.5.2021 na VV FAČR rozhodnuto o ukončení nedohraného ročníku 2020/21.

 

2021/2022

 

V roce 2021 oslavil oddíl 110 let od svého založení. Před zahájením mistrovských utkání uspořádal organizační tým (stejný jako při loňském nadačním turnaji) další turnaj mužů v malé kopané. Turnaj se opět vydařil a patří opět velký dík všem týmům, sponzorům, organizátorům i dobrovolníkům.

 

Oddíl také uspořádal v termínu 16.-20.8.2021 premiérový příměstský fotbalový tábor pro mladé fotbalisty. Pod vedením Jiřího Kvapila a za spolupráce Mateo Premara a Ondřeje Kvapila se ho zúčastnilo 19 dětí. Na průběh tábora byly jen pozitivní ohlasy a od DDM Budík jsme dostali předběžnou žádost o spolupráci na dalším ročníku.

 

Do nového ročníku mistrovských soutěží byla přihlášena dvě mužstva dospělých a pět mládežnických mužstev. Všechna mužstva nastupovala v okresních soutěžích.

 

Muži se v zápasech museli obejít bez zraněného Pavla Starka a v úvodu soutěže zraněného Jaroslava Okoše. A-mužstvo naopak na jaře posílil brankář Miroslav Novák z Radotic. U A-mužstva ukončil svoji trenérskou činnost Jan Šplíchal kvůli pracovnímu vytížení. Mužstvo převzal jako hrající trenér Tomáš Kyzlink. Po dohodě vedení a hráčů bylo mužstvo přihlášeno do okresního přeboru, jelikož byly obavy, jestli bez kvalitních tréninků, kterých se zúčastňovalo minimum hráčů (studijní a pracovní důvody), by mužstvo odvádělo v krajské soutěži adekvátní výkony.

 

Vstup do soutěže byl impozantní. Po devíti zápasech bez ztráty bodu následovala první prohra s dalším adeptem postupu – Myslibořicemi. Poté následovali další dvě výhry. Až závěr podzimu se týmu nevydařil a zakončil ho pouze dvěma remízami s Lipníkem. Ani úvod jara nebyl vydařený. Úvodní remíza s mužstvem Výčap, odložené utkání s Třebelovicemi kvůli sněhu a prohra s béčkem Náměště znamenalo ztrátu deseti bodů na vedoucí tým. Poté se mužstvo zlepšilo a série osmi výher a dvou remíz včetně jasné výhry v domácím zápase s Myslibořicemi 6 : 0, znamenala zlikvidování ztráty na první mužstvo a zajištění postupu v posledním domácím zápase s Hartvíkovicemi.

 

Mužstvo získalo celkem 62 bodů za 19 výher, 5 remíz a pouze dvě prohry . Soupeřů nastříleli 102 branky a obdrželi pouze 30. Nejlepším střelcem týmu a druhým nejlepší v okrese byl z 27 brankami Kamil Svoboda. Mužstvo zvítězilo i v soutěži slušnosti okresního přeboru.

 

B-mužstvo mužů vedl v okresní soutěži III. třídy opět Antonín Hanek. Po podzimním čtvrtém místě obsadilo celkově páté místo s 12 výhrami, 2 remízami a 11 porážkami. Skóre měli mírně aktivní 80 : 73 a získali 41 bodů. Nejlepšími střelci byli Miroslav Buďa a Tomáš Kyzlink s 11 brankami. Pro mužstvo to byla celkem vydařená sezóna.

 

Dorost ve sdruženém okresním přeboru Třebíče a Jihlavy vedl Ondřej Dvořák. Mužstvo se střídavými úspěchy nestačilo nakonec pouze na lídra spojených mužstev Brtnice/Stonařov a se ztrátou 7 bodů obsadili druhé místo se 14 výhrami, 1 remízou a 5 porážkami. Získali 43 bodů se skóre 77 : 28. Soutěže se zúčastnilo jen šest mužstev a hrálo se čtyřkolově. Nejlepším střelcem byl Filip Nguyen se 14 brankami. Řada hráčů nastupovala v průběhu soutěže i v kategorii mužů.  

 

Starší žáky v okresním přeboru vede i nadále dvojice Milan Lapeš a Mateo Premar. Do soutěže je přihlášeno jen sedm mužstev a hraje se tříkolově. Po podzimu měli žáci na svém kontě jen jednu výhru a jenu remízu. Mužstvo je převážně tvořeno z hráčů, kteří ročníkem patří ještě do kategorie mladších žáků. Tato sezona je tak pro řadu z nich křest ohněm. Ani jarní část se žáků nevydařila a po dvou remízách získali první výhru až v posledním kole s Březníkem. Obsadili tak poslední místo se dvěma výhrami, třemi remízami a třinácti prohrami, skórem 37:69 a devíti body. Nutno podotknout, že v mnoha utkáních konečný stav neodpovídal jeho průběhu. Celou sezónu hráče trápila slabá koncovka, zahodili spoustu vyložených šancí a v závěrech utkání jim pravidelně docházeli síly. V brance vždy čaroval skvělý Lukáš Rumíšek, který mužstvo ve spoustě zápasů držel nad vodou. Nejlepším střelcem byl Vilém Frič s dvanácti brankami.

 

Mladší žáci trénuje Jiří Kvapil a Martin Večeřa. V sedmičlenném okresním přeboru hráli s každým mužstvem třikrát. Šesté místo po podzimu jim patřilo i po jarní části. Čtyři výhry, jedna remíza a třináct proher se skóre 45:87 znamenalo v tabulce třináct bodů. Střelcem mužstva byl Vojtěch Bulíček se třinácti brankami. Většinu svých zápasů drželi se soupeřem v prvním poločase krok, ale ve druhých inkasovali velké množství branek. Nedařilo se jim ani v Zimní lize, kde obsadili předposlední jedenácté místo.

 

Kategorie starších přípravek má dostatečné množství hráčů a tak do okresního přeboru byla přihlášena dvě mužstva pod vedením Pavla Šplíchala, Jonáše Šplíchala a Lenky Kopečkové. Při dvouzápasovém formátu odehrála celkem 36 zápasů. Za suverénním Jemnickem (93 bodů) a Starčí „A“ (85 bodů) skončilo A-mužstvo na 3. místě 26   1   9    241:135    79 bodů a B-mužstvo na místě pátém   18   5   13   238:155       59 bodů. Nejlepším střelcem A-mužstva byl Štěpán Kollin se 43 brankami a u B-mužstva Kryštof Drexler s 39 brankami. Dle vedení není cílem hrát na výsledky, ale aby kluky hra bavila a co nejvíce se zlepšovali. Kluci měli velkou volnost vymýšlení řešení v různých herních situacích a mnohokrát bylo vedení překvapeno, co dokázali vymyslet.

 

Na závěr sezóny se zúčastnili dvou turnajů. Na mezinárodním turnaji v Oslavanech u Brna excelovali a obsadili první místo před Hrotovicemi a Starčí. Na turnaji v Jevišovicích pak díky prohře v posledním zápase s mužstvem Výčap obsadili druhé místo a zakončili tak vynikajícím způsobem úspěšnou sezonu.

 

Fotbalová školička pod vedením Tomáše Kyzlinka ml. se na svých trénincích zatím formou her seznamuje s míčem a fotbalovým prostředím.

 

 

2022 - 2023

 

Ještě před zahájením nového ročníku proběhl další ročník příměstského tábora mladých fotbalistů. V termínu 15. – 19.8. se ho zúčastnilo celkem 36 spokojených fotbalistů. Vedení se opět ujal úspěšný trenér budějovických mladších žáků Jiří Kvapil ve spolupráci s Jonášem Šplíchalem a Mateo Premarem.

 

Do nového soutěžního ročníku byla přihlášena dvě mužstva dospělých a šest mužstev mládeže.

 

Muži „A“ si vybojovali postup do KS 1.B třídy KFS Vysočina, ostatní mužstva nastupovala v okresních soutěžích.Pod vedení hrajícího trenéra Tomáše Kyzlinka mladšího se vstup do vyšší soutěže vydařil a první prohru zaznamenali až v šestém kole na domácí půdě s posíleným béčkem Slavoje Polná. Mrzet může prohra na hřišti posledního Stonařova a remíza v dobře rozehraném utkání v Přibyslavicích. Po podzimní části jsou muži na druhém místě za vedoucí Radešínskou Svratkou s osmi výhrami, třemi remízami a třemi prohrami se skóre 45 : 31 a 27 body. Nejlepším střelcem mužstva byl opět Kamil Svoboda s 15 brankami. Kamil Svoboda se stal i dvojnásobným vítězem v hlasování o muže kola. V jednom případě se k němu přidal i Pavel Stark. Jarní část zahájili hráči vítězstvím na půdě první Radešínské Svratky, ale další průběh byl katastrofální!!! Na domácí půdě z pěti zápasů získali pouze jeden bod za remízu s mužstvem Bory a k nim přidali čtyři venkovní body za výhru v Polné a remízu v Lukách. S 35 body a skórem 60:66 tak klesli až na sedmé místo. Na tuto část soutěže bude potřeba co nejrychleji zapomenout.

 

„B“ – mužstvo pod vedením Antonína Hanka nenavázalo na výsledky minulého ročníku a s pouhými dvěma výhrami a devíti prohrami se krčí na posledním místě OS III. třídy. Nejlepším střelcem mužstva byl s pěti brankami Miroslav Buďa. Jaro bylo úplným opakem a sedm výher, jedna remíza s lídrem z Předína a tři prohry katapultovali mužstvo na 9. místo tabulky a bezpečnou záchranu v soutěži. Miroslav Buďa přidal dalších pět branek a s deseti vstřelenými brankami byl nejlepším.

 

Dorost v okresní přeboru měl spíše problémy s účastí na zápasech. Hráči se trenérovi Ondrovi Dvořákovi omlouvali na poslední chvíli a nebo vůbec. Výsledkem tak byly dva kontumační výsledky a celkově třetí místo po podzimu za Jemnicí a Novými Syrovicemi. Střelecky táhl mužstvo se čtyřmi brankami Filip Nguyen. V jarní části zaznamenali herní zlepšení a připsali si šest výher, jednu remízu a pouze tři prohry, což znamenalo konečné druhé místo za bezkonkurenčním Jemnickem se ztrátou sedmnácti bodů. Nejlepší střelec mužstva Filip Nguyen zakonči svůj střelecký zápis na čísle 14.

 

Starší žáky v okresním přeboru vedl opět Milan Lapeš a Mateo Premar. Čtyři výhry a pět proher se skóre 28:34 tak znamenalo po podzimu páté místo v osmičlenné tabulce. Nejlepším střelcem mužstva byl Jan Němeček s devíti brankami. Na jaře se bude dohrávat zbytek utkání v základní části a poté bude tabulka rozdělena na mužstva bojující o titul přeborníka a zbývající o umístění.

 

Dohrávka základní části na jaře připsala na bodové konto mužstva sedm bodů za dvě výhra, jednu remízu a jednu prohru a jeden kontumační výsledek v posledním utkání s mužstvem Koněšína, ke kterému nenastoupilo ani jedno mužstvo. S 19 body a skóre 42:46 obsadili v základní části 5. místo a v další části soutěže tak bojovali ve stříbrné skupině o 5.-8. místo v okresním přeboru. Nejlepším střelcem mužstva byl Jan Němeček se 13 brankami. V nadstavbové části pak hráli dvoukolově s mužstvy Hrotovic, Blatnice a Třebelovic a obsadili celkové 6. místo po třech výhrách, jedné remíze a dvou prohrách za mužstvem Hrotovic. Střelcem nadstavbové části byl Jakub Chrásta s deseti brankami.

 

Mladší žáky v okresním přeboru vedl Jiří Kvapil a Petr Obrdlík. Podzim se jim vydařil nadmíru úspěšně a základní část vyhráli po deseti vítězstvích a jediné prohře v posledním kole na půdě Výčap. Se skóre 77 : 18 a 33 body měli pětibodový náskok před druhým mužstvem Jemnicka. Brankově nejúspěšnější byl Krištof Drexler s 18 brankami. Další vítězství v úspěšné sezóně pak zaznamenali i v Zimní halové lize v lednu a únoru 2023 a na jaře budou hrát ve zlaté skupině o přeborníka OFS Třebíč. V excelentním výkonu pokračovali mladší žáci i v nadstavbové části zlaté skupiny, kde vyhráli všech dvanáct utkání a stali se tak přeborníkem okresu ve své kategorii. Ve dvanácti zápasech vstřelili 63 a obdrželi pouze 16 branek. Nejlepším střelcem nadstavbové části byl Pavel Gemidžiev se 13 brankami. Mladším žáků a vedení patří velká gratulace za předváděnou hru a dosažené výsledky v této sezóně.

 

Starší přípravka měla v základní části na podzim dvě mužstva o které se starala trojice Pavel Šplíchal, Jonáš Šplíchal a Lenka Kopečková. „A“ mužstvo přípravky v podzimní základní části zvítězilo s patnácti výhrami a jednou remízou, skórem 182 : 38 a 46 body o deset bodů před druhou Blatnici. Brankově se na výhrách podílel nejvíce Štěpán Kollin, který zatížil konta hostů 64 brankami. Na jaře tak budou hrát ve zlaté skupině o přeborníka okresu. Tam se jim už tolik nedařilo i proto, že chyběl nejlepší střelec základní části Štěpán Kollin a jeho branky. V 16 zápasech 6x zvítězili, 1x remízovali a 9x prohráli. S 19 body a skorem 66:76 obsadili až 6. místo. Nejlepším střelcem zlaté skupiny byl Šimon Olejník s 13 brankami.

 

„B“ mužstvo obsadilo v základní podzimní části čtvrté místo s devíti výhrami, jednou remízou a šesti prohrami. Zisk 28 bodů je tak poslal o jediný bod do stříbrné skupiny, kde na jaře budou hrát o 10. – 18. místo. Na skóre 117 : 95 se opět nejvíce podílel 30 brankami Štěpán Kollin. Ani „B“ – mužstvo nezopakovalo své dobré výkony z podzimu a šest výher, dvě remízy a devět proher, skóre 70:80 a 20 bodů znamenalo konečné 15. místo. S deseti brankami byl nejlepším střelcem Jonáš Čermák.

 

Mladší přípravka za vedení Tomáš Kyzlinka ml. a Kamila Svobody se v průběhu soutěže spíše sehrávala a hledala svoji tvář. Výsledkem tak je po třech výhrách, dvou remízách a devíti prohrách šesté místo s 11 body a skóre 40 : 78. Nejlepším střelcem mužstva byl s dvanácti brankami Radek Macháček. Na jaře tak budou hrát v bronzové skupině o 19. – 26. místo. Střídavé výsledky ve skupině zakončili 22. místem se sedmi výhrami, dvěma remízami a pěti prohrami, skórem 53:48 a 23 body. Střelecky se nejlépe dařilo Maxmiliánovi Šenkyplovi s 9 brankami.

 

Předpřípravka se na svých trénincích pod vedením Báry Hynčicové a Jana Horeckého teprve seznamuje s fotbalovou abecedou a spíše formou hry se připravují na další působení ve fotbale.

 

Po skončení soutěží proběhla u oddílu volební Valná hromada na které si delegáti zvolili nové vedení ve složení: předseda – Libor Stehlík, místopředseda – Jiří Kvapil,sekretář – Ondřej Dvořák a členové – Tomáš Kyzlink ml. a Petr Obrdlík.

Poslední výsledky

B muži

6.10.2024 - 10:15

Litohoř

1 : 3

M. Budějovice

(0:1)

Litohoř vs M. Budějovice

A muži

5.10.2024 - 15:00

M. Budějovice

0 : 1

(0:0)

M. Budějovice vs HFK Třebíč

Starší žáci

5.10.2024 - 12:00

1 : 1

M. Budějovice

(:)

Lipník/Valeč vs M. Budějovice

Mladší žáci

5.10.2024 - 10:00

2 : 1

M. Budějovice

(:)

Lipník/Valeč vs M. Budějovice

B muži

29.9.2024 - 15:30

M. Budějovice

5 : 4

Chlístov

(2:3)

M. Budějovice vs Chlístov

A muži

28.9.2024 - 14:00

Křižanov

3 : 1

M. Budějovice

(2:1)

Křižanov vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.9.2024 - 11:00

M. Budějovice

2 : 2

(:)

M. Budějovice vs Lípa

Starší žáci

28.9.2024 - 09:00

M. Budějovice

2 : 4

(:)

M. Budějovice vs Lípa

A muži

22.9.2024 - 15:30

M. Budějovice

2 : 2

(0:2)

M. Budějovice vs Kouty

B muži

21.9.2024 - 15:30

3 : 2

M. Budějovice

(3:1)

Šebkovice vs M. Budějovice

Starší žáci

21.9.2024 - 11:45

6 : 3

M. Budějovice

(:)

Ždírec nad Doubravou vs M. Budějovice

Mladší žáci

21.9.2024 - 10:00

3 : 2

M. Budějovice

(:)

Ždírec nad Doubravou vs M. Budějovice

B muži

8.9.2024 - 16:00

Studenec

1 : 3

M. Budějovice

(0:2)

Studenec vs M. Budějovice

Mladší žáci

8.9.2024 - 11:00

0 : 13

M. Budějovice

(:)

Třešť vs M. Budějovice

Starší žáci

8.9.2024 - 09:00

0 : 7

M. Budějovice

(:)

Třešť vs M. Budějovice

A muži

7.9.2024 - 16:00

M. Budějovice

4 : 3

Počítky

(3:1)

M. Budějovice vs Počítky

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Náměšť nad Oslavou - Vícenice 8 6 2 0 22:8 20
2. Rokytnice nad Rokytnou 8 6 0 2 25:8 18
3. HFK Třebíč 8 5 1 2 29:11 16
4. Želetava 8 5 1 2 23:8 16
5. Křižanov Křižanov 8 5 1 2 24:12 16
6. Rozsochy Rozsochy 8 4 2 2 11:13 14
7. Rudíkov Rudíkov 8 3 3 2 19:20 12
8. M. Budějovice M. Budějovice 8 3 1 4 23:19 10
9. M. Budějovice Bobrová 8 3 1 4 21:25 10
10. M. Budějovice Kouty 8 2 3 3 17:20 9
11. Velký Beranov Velký Beranov 8 2 0 6 14:28 6
12. Přibyslavice Přibyslavice 8 1 2 5 16:39 5
13. Přibyslavice Brtnice 8 1 1 6 15:38 4
14. Počítky Počítky 8 1 0 7 21:31 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Okříšky "B" Okříšky "B" 8 6 1 1 45:13 19
2. Rapotice "B" Rapotice "B" 8 6 1 1 30:10 19
3. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 8 5 1 2 33:10 16
4. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 8 5 1 2 25:16 16
5. FŠ Třebíč "B" FŠ Třebíč "B" 8 5 1 2 28:23 16
6. Chlístov Chlístov 8 4 1 3 29:18 13
7. Čáslavice Čáslavice 7 4 1 2 23:17 13
8. Čáslavice Přibyslavice "B" 8 4 0 4 20:26 12
9. Studenec Studenec 8 3 0 5 9:19 9
10. Radotice Radotice 8 3 0 5 10:23 9
11. Litohoř Litohoř 8 2 1 5 15:22 7
12. Litohoř Radkovice 8 1 2 5 19:36 5
13. Jaroměřice n. R. Jaroměřice n. R. 8 1 1 6 10:25 4
14. Opatov Opatov 7 0 1 6 6:44 1
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Nedvědice 7 5 1 1 26:11 16
2. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 7 5 1 1 21:9 16
3. Čáslavice/Šebkovice Bystřice nad Pernštejnem 7 5 0 2 30:15 15
4. Čáslavice/Šebkovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 7 4 0 3 25:15 12
5. Čáslavice/Šebkovice Rozsochy/Rožná 6 4 0 2 16:11 12
6. Čáslavice/Šebkovice Rapotice/Březník 7 3 1 3 16:16 10
7. Čáslavice/Šebkovice HFK Třebíč 7 3 0 4 21:12 9
8. Hrotovice Hrotovice 7 3 0 4 13:33 9
9. Hrotovice Měřín 7 2 0 5 11:24 6
10. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 6 1 2 3 16:16 5
11. Radešínská Svratka Jimramov 7 1 2 4 17:30 5
12. Radešínská Svratka M.Budějovice/N.Syrovice 7 0 3 4 7:27 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Radešínská Svratka Kamenice nad Lipou 7 5 1 1 39:14 16
2. Radešínská Svratka Pelhřimov B 6 5 0 1 26:13 15
3. Radešínská Svratka Měřín 6 4 1 1 18:10 13
4. Radešínská Svratka Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 6 3 2 1 10:4 11
5. Radešínská Svratka Lipník/Valeč 6 3 1 2 13:13 10
6. M. Budějovice M. Budějovice 6 1 1 4 15:20 4
7. M. Budějovice Ždírec nad Doubravou 5 1 1 3 13:18 4
8. M. Budějovice Lípa 5 1 1 3 7:15 4
9. M. Budějovice Třešť 5 1 0 4 7:22 3
10. M. Budějovice Telč 6 1 0 5 8:27 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice Lipník/Valeč 6 5 1 0 23:11 16
2. M. Budějovice Pelhřimov B 6 5 0 1 42:12 15
3. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 6 5 0 1 45:16 15
4. M. Budějovice Kamenice nad Lipou 7 3 0 4 36:36 9
5. M. Budějovice Lípa 5 2 2 1 15:11 8
6. M. Budějovice Telč 6 2 0 4 24:20 6
7. M. Budějovice Měřín 6 2 0 4 13:25 6
8. M. Budějovice Ždírec nad Doubravou 5 2 0 3 14:28 6
9. M. Budějovice M. Budějovice 6 1 1 4 21:22 4
10. M. Budějovice Třešť 5 0 0 5 2:54 0

Zdroj: fotbal.cz